Сервіс доставки iGooods.

На походи по магазинах йде багато часу. Але ж можна отримувати товари з гіпермаркетів, замовляючи їх через інтернет. Причому доставка здійснюється в день покупки. Так, в інтернет-магазині побутову хімію можна замовити через сервіс доставки iGooods.

Як влаштований сервіс

Щоб зробити замовлення, треба зареєструватися на сайті. Вартість товарів в каталозі така ж, як і в гіпермаркетах СТРІЧКА, МЕТРО, КАРУСЕЛЬ, Selgros, Вкусвілл. Замовлення доставляють додому або в офіс, адреси яких потрапляють в зону обслуговування конкретної мережі супермаркетів.

Щоб зрозуміти, які супермаркети доступні, треба ввести адресу доставки. Система видає список доступних гіпермаркетів. Визначившись з гіпермаркетом, вказують точний час доставки. На сайті можна розписати час на тиждень вперед.

У гіпермаркеті замовлення збирає закупник сервісу. У разі, коли зазначений товар закінчується, закупник зв’язується з клієнтом і пропонує варіанти заміни. Всі продукти доставляються в належному товарному вигляді, розфасовуються по пакетам і контейнерів.

Комплектацію та час доставки замовлення зручно відстежувати в режимі онлайн в Особистому кабінеті. Кур’єри доставляють замовлення на електроскутері, що знижує ризик простоювання в столичних пробках. Залишається тільки прийняти замовлення, перевірити його і оплатити.

Доставка і оплата

Замовлення укомплектовують за годину до зазначеного клієнтом часу. Якщо клієнт живе в будинку без ліфта вище третього поверху, передбачена доплата кур’єру за доставку. Сума доплати залежить від кількості контейнерів і поверхів. Доставка пакета вагою до 30 кг коштує 299 рублів.

Оплату після отримання товару можна проводити декількома способами:

  • картою банку;
  • онлайн на сайті;
  • готівкою.

На сервісі передбачена бонусна програма, завдяки якій доставка може обійтися в 0 рублів. В особистому кабінеті в підрозділі «Мої бали» для клієнтів є промокод, яким можуть скористатися знайомі клієнта. За кожного новачка нараховується 250 бонусів, якими можна користуватися при оплаті наступних замовлень.

переваги сервісу

Під час збору замовлення по каталогу сервісу, клієнт від початку і до кінця бачить підсумкову суму покупки. Ціни на сервісі завжди відповідають цінам обраних гіпермаркетів. Сервіс доставки формує замовлення тільки за стандартами для персональних закупівельників. До переваг сервісу відносяться:

  • продумана система фасування;
  • формування замовлення безпосередньо перед доставкою;
  • оплата тільки за замовлений товар за умови їх належної якості;
  • зручна система оплати;
  • вартість доставки не залежить від обраного часу;
  • точний час доставки;
  • товар приїжджає в день замовлення протягом 90 хвилин.

Будь-яку побутову хімію або інші товари зручно купувати через службу iGooods. Переклавши заморочливі походи по магазинах на сервіс, можна звільнити час для більш важливих справ. В каталозі побутової хімії можна легко і швидко підібрати відповідний товар і купити його максимально вигідно.