Ви звернули увагу на сучасну тенденцію — квартири стають менше, а у людей все більше речей. Як бути? Де, наприклад, в квартирі-студії зберігати велосипед, сноуборд, домашню бібліотеку, якщо шафа тільки один?

Тому з’явилися склади для тимчасового зберігання предметів домашнього ужитку. Це зручно — якщо ви якийсь час не користуєтеся тим чи іншим великогабаритним предметом, то помістіть його в тепле, безпечне і перевірене місце, і при необхідності заберіть.

І якщо ще в недалекому минулому доводилося їхати на склад і забирати товар додому і назад, на це йшло багато часу і сил, то тепер це стало дуже просто. Вам навіть не потрібно нікуди їхати, щоб залишити велосипед або будь-якої іншої предмет в Москві.

Іноді в житті виникають ситуації, коли ми не можемо взяти речі з собою — наприклад, у відрядження або, при переїзді в нову квартиру, яка ще не була повністю відремонтована. Що робити — продати в поспіху, а потім знову купити? Ні в якому разі. У таких ситуаціях допоможуть тимчасові склади. Перерахуємо всі переваги таких сервісів.

Ви хочете зберегти не лише свої улюблені речі, але і самі звичайні. Іноді цих умов немає в квартирі, заміському будинку або гаражі — навіть якщо у вас є балкон, взимку буває мороз і сніг, а навесні зниження температури «порадує» конденсатом або цвіллю. Чи треба говорити, що дерев’яні речі, а також паперові, гумові — в таких умовах легко зіпсуються? На складі таких проблем немає — там спеціально створені всі умови для тимчасового та тривалого зберігання.

У малогабаритних квартирах дуже хочеться звільнити більше місця, щоб не тільки зберігати щось актуальне і потрібне, але і забезпечити комфорт. Купа речей — це ваша енергія і час для додаткового прибирання. Склавши все сезонне на складі, ви не повірите, скільки у вас простору! Також на склад можна віддати тимчасово непотрібні речі — будматеріали, що залишилися після ремонту, побутову техніку, старі меблі, дитячі речі, архіви з фотоальбомами або книгами.

Склад для зберігання речей в Москві недорого, зі службою доставки — це справжня економія часу і сил, які можна витратити на більш важливі справи, ніж транспортування предметів в гараж, на дачу або до родичів. Спеціально навчені вантажники приїдуть до вас додому, самі все упакують і відвезуть на склад.

Ви також можете вибрати площа під розміри свого вантажу, щоб не платити за зайві квадратні метри. Цей плюс буде особливо помітний власникам бізнесу — в цьому випадку вам не доведеться орендувати свій склад і окремо платити співробітникам за зберігання товарів.