Забезпечити швидку і ефективну очистку приміщень сьогодні можна самими різними способами, включно із застосуванням робота пилососа. Чим більше площа, яку необхідно привести в повний порядок, тим довше пилосос повинен працювати від акумуляторної батареї. Найпростіші моделі роботів мають автономність на рівні 60 хвилин, що дозволяє доглядати за площею до 70 квадратних метрів. Якщо вибрати модель з більш високого цінового сегмента, то це дозволить роботу функціонувати кілька годин. Для приватного будинку можна скористатися моделлю, автономність якої становить до 3 годин, так як прибирання тут пов’язана з низкою складнощів і працювати доведеться довше. Потужність роботів зазвичай невелика завдяки їх конструктивними особливостями. Щоб повноцінно привести квартиру в порядок досить обладнанню на 60-70 Вт. Чим більше меблів, килимів або домашніх вихованців в квартирі, тим потужніше повинна бути модель пилососа.

Якщо ви бажаєте вивчити топ побутової техніки, то зробити це можна на представленому сайті. На ньому публікуються актуальні огляди побутової техніки, що дозволяє покупцям уточнити всі її особливості перед покупкою. Свіжі інформативні огляди техніки на сайті з’являються регулярно.

Габарити і форма

Робот пилосос може відрізнятися різними розмірами і формами, що дозволяє враховувати індивідуальні переваги. У той же час куди важливіше врахувати його функціональні особливості. Прямокутні пилососи краще працюють з кутовими зонами в приміщеннях. Пилосос зможе видалити забруднення з-під дивана, якщо його висота менше 7 см, що зазвичай відповідає висоті меблів. При виборі вищого робота пилососа доведеться самостійно доглядати за відповідними зонами.

Комплектація роботів пилососів включає в себе різні типи щіток. Для звичайних моделей застосовують пензлики, в той час як обладнання з преміум-сегмента відрізняється наявністю більш дорогих турбощеток. Рух пензликів призводить до заталківаніе сміття в спеціальний відсік пилососа. Моделі, в яких передбачена всього одна щітка, працюють менш ефективно, тому частина сміття після їх роботи залишається в приміщенні. Для сімей з домашніми вихованцями підійдуть роботи з турбощітку, які краще очищають покриття з ворсом, ковролін або килимові доріжки. Деякі моделі пилососів мають одночасно турбощетки і пензлика, що робить їх найефективнішими.