При виробництві сучасних меблів користуються інноваційними матеріалами, завдяки яким можна не переживати про високу якість меблів і її тривалому терміні експлуатації. В якості основи дивана виступає рама, яку виробляють з використанням берези або бука, якщо модель відрізняється високою вартістю, або МДФ, якщо диван відноситься до середнього цінового сегменту. Натуральна деревина довговічна і надійна, чому також сприяє додаткова обробка. З цієї причини масив обходиться дорожче завжди, але і завжди довше служить. Найнадійнішим рішенням залишається рама з дуба. Для офісного дивана можна цілком скористатися металевою рамою, яка відрізняється найбільшим запасом міцності і зносостійкості.

Щоб замовити якісний диван вам не потрібно залишати власну квартиру. Досить вивчити каталог, зібраний на сайті https://divanchik.ru/, щоб без проблем знайти потрібну меблі та отримати її в самі стислі терміни. Ціни на дивани тут повністю відповідають їх якості.

Критерії вибору зручного дивана

Найважливішим елементом сучасного дивана залишається його сидіння, яке роблять м’яким і комфортним для відпочинку в будь-якому положенні. Наповнювачем зазвичай виступає пружинний блок, або поролон. Пружинний блок створює велике навантаження на раму, тому підставу для нього має бути міцнішим. Також завжди є ризик того, що окремі пружини почнуть лізти назовні в процесі експлуатації. Альтернативою є поролон, який представляє собою синтетику з хорошими експлуатаційними якостями, але не дуже довговічну. Сучасні дивани часто набивають поліуретаном, поверх якого розташовується шар більш м’якого матеріалу.

При виборі дивана приділіть увагу його оббивці, якою може бути:

  • шкіра;
  • екокожа;
  • шенілл;
  • Гобелен;
  • рогожка;
  • Мікрофібра.

Найбільш розкішно в інтер’єрі безумовно виглядають шкіряні дивани. Даний матеріал відомий завдяки своїй довговічності і невибагливості. У той же час для багатьох покупців більш цікавим рішенням виглядають дивани з оббивкою з мікрофібри, яка приємна на дотик, проста в плані очищення і має високу зносостійкість. Якщо для покупця важливо скористатися натуральним матеріалом оббивки, то можна порекомендувати шенилл або гобелен. Перший виконаний виключно з натуральних волокон, а другий має невеликий відсоток синтетики, що дозволяє підвищити водовідштовхувальні якості меблів.