Наявність комах в будь-якому приміщенні викликає бурю неприємних емоцій. Крім естетичного дискомфорту, вони є переносниками численних захворювань і спільне існування з членистоногими вкрай небажано. Позбутися неприємного сусідства допоможе очищення території за допомогою спеціальних препаратів. Дезінсекція приміщень — це послуга, що дозволяє позбутися від тарганів, бліх, мух, клопів та інших комах. Замовити дезінсекцію приміщення в Москві можна в численних спеціалізованих компаніях.

Коли і кому потрібна дезінсекція

Обробка може проводитися разово або регулярно, в якості профілактики появи шкідників. Разове очищення дозволяє знищити комах з першого разу навіть на харчових підприємствах. Періодична дезінсекція попереджає поява нових паразитів. Можна укласти договір зі спеціалізованою компанією на регулярну обробку, він позбавить від головного болю власників підприємства. До того ж, послуги за договором, укладеним на регулярне обслуговування, як правило, дешевше, ніж разові.

Послуга затребувана серед підприємств громадського харчування, салонів краси, фітнес-центрів, магазинів, офісів — місць, до яких пред’являються певні санітарні вимоги. Як правило, Росспоживнагляд вимагає від них і актуальних договорів зі спеціалізованими службами.

Дезінсекція може проводитися не тільки на підприємствах, не рідкість вона в квартирах і приватних будинках. Таким клієнтам зазвичай зручніше разова обробка квартири або будинку.

Як проводять дезінсекцію

Зазвичай очищення проходить за одним сценарієм:

  • фахівці приїжджають в зручний для вас час;
  • установка бар’єрної захисту;
  • робота за допомогою генераторів гарячого і холодного туману;
  • обробка від мікробів і вірусів.
  • Зупинимося детальніше на обробці туманом. Холодний туман являє собою розчин, розпорошується зі спеціального генератора. Він має температуру навколишнього середовища, знаходиться в повітрі до 3-4 годин. Таким методом обробляють видимі місця.

    Гарячий туман дозволяє препарату проникати у важкодоступні місця. Розчин з наночастинками має високу проникаючу здатність, він згубний для комах і мікробів, але абсолютно безпечний для людини.

    Дезінсекція квартир і підприємств безпечна для людей і тварин, але проводиться в їх відсутність. Повернутися в приміщення можна буде через 3-4 години.