Розробка сучасного дизайну інтер’єру — це комплекс заходів, спрямованих на благоустрій приміщення. Сучасний дизайн дуже часто об’єднує відразу кілька стилів. При цьому один з напрямків є домінуючим, а решта доповнюють його. Щоб отримати зручне і функціональне простір, що повністю відповідає вашим поглядам і вимогам, необхідно мати не тільки прекрасним смаком, але і відповідним набором навичок і знань.

Яких принципів повинен відповідати сучасний дизайн інтер’єру?

Сучасний інтер’єр — це гармонійне і функціональний простір. При його облаштуванні необхідно враховувати наступні принципи:

  • Гармонія кольору. Основна кольорова гама повинна бути максимально стриманою. Перевага віддається бежевим, світлим, графітовим і коричневим відтінкам. Можливе використання яскравих акцентів, однак при цьому необхідно пам’ятати про принципи поміркованості.
  • Відсутність зайвих деталей. Надлишок декоративних елементів може сильно зіпсувати зовнішній вигляд простору. Ліпнина на стелі, велика кількість статуеток на полицях, різьблені елементи на меблях — все це псує враження про квартиру, а також свідчить про відсутність смаку у власника приміщення.
  • Функціональність. Сучасний інтер’єр повинен бути зручним. Важливо задіяти кожен квадратний метр, максимально грамотно зонувати простір. Навіть в однокімнатній квартирі або студії можна створити затишок і гармонію, дотримуючись тільки цього принципу.

Сучасний дизайн інтер’єру повинен бути максимально продуманим, зручним, гармонійним. Велика увага приділяється якісному освітленню і зонування. Крім основних джерел світла використовуються додаткові. Врахувати всі деталі самостійно дуже складно. Особливо в тому випадку, якщо ви хочете отримати унікальне житло, повністю відображає ваш стиль життя і інтереси.

особливості розробки

Розробка дизайну — складний і багатоетапний процес. Будь-які помилки, допущені на початку, можуть привести до серйозних ускладнень в подальшому. Саме тому, найпростіше звернутися за допомогою до кваліфікованого дизайнера.

Отже, розглянемо етапи складання проекту:

  • Складання технічного завдання. На цьому етапі визначаються можливості приміщення, його стан, а також враховуються побажання клієнта. Необхідно врахувати безліч моментів, які в подальшому можуть відбитися на комфорті господарів.
  • Здійснення вимірів. Навіть якщо в документації є всі необхідні дані, потрібно обов’язково провести ряд вимірів. Справа в тому, що навіть в офіційних паперах нерідко зустрічаються помилки.
  • Складання дизайн-проекту. Робиться це в спеціальних програмах, що дозволяє оцінити зовнішній вигляд приміщення і внести коректування при необхідності. На цьому етапі можна оцінити колірну гамму, особливості розташування меблів.

Крім перерахованого, дизайнер готує документацію та кошториси для робітників. Також він уважно стежить за процесом ремонту, контролює його і коригує при необхідності. Для досягнення максимально якісного результату необхідно звертатися в надійну і перевірену компанію.