Сучасні виробники пропонують широкий вибір матеріалів для створення стильного і яскравого стелі в будь-якому приміщенні. Покупцям потрібно тільки визначитися з тим, яке з рішень виявиться ідеальним для конкретних умов використання. Багато хто віддає перевагу стелі з полівінілхлориду, так як плівка представлена ​​величезною різноманітністю відтінків і фактур. Вона абсолютно безпечна для людини, тому може застосовуватися в спальні, дитячої або на кухні, не виділяючи токсинів в повітря. Плівка відрізняється мінімальною товщиною, а монтаж відбувається так, щоб не красти зайвий простір. У той же час плівка дозволяє приховати дефекти чорнового стелі без необхідності витрачати час і зусилля на їх усунення.

Якщо вас цікавлять якісні натяжні стелі, то замовити їх можна на сайті https://www.luxpotolok.pro. Компанія ЛюксПотолок володіє високою репутацією серед клієнтів, що є найкращим підтвердженням бездоганної якості роботи. Команда фахівців виконає монтаж точно в строк, а вартість натяжних стель приємно здивує замовників.

Стеля з ПВХ плівки і їх особливості

Полотно створюється завдяки методу зварювання, що дозволяє з’єднати декілька окремих смуг в єдину конструкцію. Спеціальне обладнання, яке використовують у процесі натяжки полотна, дозволяє прогріти приміщення до 70 градусів. Такий тепловий режим потрібно для того, щоб розтягнути плівку і дозволити їй трохи обвіснуть, після чого фахівці можуть приступити до монтажу полотна на раніше підготовлений каркас. Після охолодження плівка приймає ідеальну форму, а на її поверхні не буде стяжок. Така стеля відрізняється:

  • довговічністю;
  • Вигідною ціною;
  • практичністю;
  • Відповідністю стандартам безпеки.

Структура полотна дозволяє провести злив води з натяжної стелі, виключаючи загрозу псування інтер’єру при затопленні приміщення зверху. Подібні роботи можуть виконати фахівці, які займалися монтажем конструкції.

Стеля з тканини — нюанси монтажу тканинного полотна

Тканина для натяжних стель відрізняється еластичністю, а за своїми особливостями її можна порівняти з жіночими панчохами. Матеріал набуває відповідну вологостійкість завдяки лакового покриття, яке також відповідає за надання текстури. Колір забезпечується за допомогою шару полімерів, які наносять на поверхню. Стеля є абсолютно безпечним і дуже легким. Також він пропускає повітря, що буде додатковим плюсом.