Нова Москва — це планований район міста на півдні Підмосков’я. Будівництво даного району почати вирішено для того, щоб трохи розвантажити столичний мегаполіс. Рішення з питання добудови міста приймалося одноголосно федеральними властями. Але з тих пір стан місцевого ринку, а саме продаж земельних ділянок, знаходиться, як то кажуть, в «режимі очікування».

Лише недавно в Новій Москві встановили особливий порядок з продажу земельних ділянок. В першу чергу право на покупку житла мають особи, які займаються сільськогосподарськими видами діяльності.

Крім того, є правило, яке дозволяє власникові продаж своїх ділянок в новому районі Москви в тому випадку, коли сама Москва відмовилася від покупки і не повідомила про це в письмовому вигляді. Це правило торкнулося як юридичних, так і фізичних осіб.

Користуватися спрощеним режимом реєстрації дачники зможуть і надалі. Це означає, що земельні ділянки Нової Москви, а точніше їх продаж, залишаться доступними за нинішніми ціновим мірками.

Місцеві органи самоврядування Щербинки і Троїцька мають одноосібні повноваження по затвердженню генеральних планів округу, ПЗЗ, документації планування території, містобудівної проектуванні по місцевій документації. У зв’язку з чим вони можуть видавати права на будівництво, а також введення в експлуатацію об’єктів будівництва.

Об’єкти, розташовані на решті територіальної частини Нової Москви, переходять під керівництво Моськомархитектури. Організація бере на себе всю відповідальність за видачу генеральних планів на будівництво і надає всю необхідну інформацію і технічну документацію, яка тим чи іншим чином пов’язана з продажем або експлуатацією ділянок. Незважаючи на всі зміни в управлінні, порядок оформлення і регулювання залишається таким же спрощеним. Це не вплине на розвиток економіки даного району.

Категорії ділянок землі в Новій Москві діляться на:

  • ділянки, призначені для сільськогосподарської роботи;
  • ділянки для спорудження енергетичних, промислових і транспортних підприємств;
  • ділянки для зведення багатоповерхових будинків;
  • ділянки для будівництва приватних будинків, вілл, котеджів;
  • ділянки для лісового та водного фондового запасу.

То яка категорія земельної ділянки краще?

Відповідаючи на це питання, перш за все хочеться сказати про те, що влада Москви і Підмосков’я планували трохи розрідити населення мегаполісу і саме з цією метою випустили указ про забудову Нової Москви. У зв’язку з цим раціональніше буде забудувати район багатоповерховими квартирами, щоб вигідно використовувати площу.

Зараз ще є проблеми при покупці нерухомості в новому московському районі. Але незабаром, коли нормативні документи будуть затверджені і влади прийдуть до єдиного рішення щодо встановлення правил придбання об’єктів нерухомості, все стане на свої місця.

Продаж нерухомості

Розмістити оголошення про продаж, звичайно ж, можна, але потрібно при цьому врахувати всі нюанси. А саме:

  • об’єкти, що знаходяться на території так званого району Нової Москви, на даний момент масово купуються Москвою;
  • Москва скуповує об’єкти нерухомості за встановленою власником ціною. Для власника це набагато вигідніше і надійніше, ніж продавати нерухомість в приватне користування фізичним особам.

Варто зазначити, що перетворення нового району не вплине на ступінь обкладення податками, а також не потребує додаткової перереєстрації об’єктів.

За матеріалами сайту https://pronovostroiki.ru/