Пральна машина LG — надійна помічниця по господарству. Дизайн знаменитого бренду відрізняється мінімалізмом і стилем. Техніка зручна в роботі і відповідає всім заявленим якостям. Незмінний бонус — бездоганна якість, служба без поломок до 20 років.

Популярна класична LG -лінійка

Пральні машини LG — це чудове поєднання ціни і функціональності. Вони презентабельно виглядають в інтер’єрі, прості в управлінні. Класика виконана з інноваціями — це сенсорне управління, NFC-технології, інвенторну мотор. Безперечний плюс — багатство програм. Кольорові рішення — біла і срібляста палітри.

Рейтинговий ряд включає кілька варіантів.

1. LG Steam F4M5VS4W. Місткість досягає 9 кг. Версія використовується для стандартних і великогабаритних речей — ковдри, зимова верхній одяг. Економна витрата рідини.

2. LG F-1296TD4. Має стильний дизайн, забарвлена ​​в сріблястий колір. Бак місткий — до 8 кг. З додаткових опцій — регулювання віджиму, звуковий індикатор.

3. LG FH-2G6TD2. Відмінно себе зарекомендувала завдяки довговічності і якісної пранні. Має 13 програм, вміщує до 8 кг речей. Чи не створює багато шуму при віджиманні.

Стандартні машини перуть в звичайному і прискореному режимі — від 59 до 95 хвилин,

Топ пральних машин LG з Турбо

Серед кращих варіантів з опцією сушки білизни і обробкою парою виділяється LG Steam F4J6TG1W, LG FH-4G1JCH2N, LG FH-6G1BCH2N, LG F-1496AD3. True Steam — це 2 функції: безпосередньо парова прання і обробка парою після. Допомагає видалити плями, алергени, бактерії. Такі пральні машини економлять час (процес скорочується на півгодини) і сили господині.

TurboWash і 6 рухів дозволяють швидко і ефективно справлятися з роботою. У цьому алгоритмі пральної машини поєднується режим полоскання і віджимання. Миючий засіб проникає всередину волокон і руйнує забруднення, плями якісно відпираються.

На 6 Motion відбувається прискорений віджимання, і речі повністю очищаються від порошку. Важливо для мам з малюками, людям з алергією. Можна встановлювати 1 варіант обертання або комбінацію. 6 рухів — це обертання базова або реверсивний, розгойдування, розгладження, кручення, насичення.

Компактні версії LG машин

Вузькі машинки з фронтальним завантаженням займають мінімум місця, розміщуються під раковиною, в кухонній стінці, під стільницею. Бренд LG лідирує у виробництві компактних автоматів.

· LG F-1096SD3. Розрахована на сім’ю з 3 чоловік, вміщує до 4 кг. Бонус — економічність. Глибина 36 см.

· LG F-1096ND3. Тиха робота, кілька варіантів делікатного прання. Пристрій оснащений Inverter Direct Drive ™. Обсяг завантаження в межах 6 кг

· LG F-2J5NN4L. Глибина до 45 см. Сучасний інвенторну привід. Глибоке очищення дозволяє впоратися з важко виведеними плямами. Виконується 6 рухів.

У техніці LG акцент поставлений на довговічність і надійність. У новинках задіяні цифрові технології, функції True Steam, Styler. Пристрої захищені від протікання, економно витрачають енергію і воду.