До самого веселого свята в році прийнято не тільки дарувати подарунки, встановлювати ялинку, а й необхідно прикрасити вікна на Новий рік. Кожен це робить по-різному, застосовуючи свої ідеї та фантазії за допомогою різних матеріалів.

Незважаючи на те, що сьогодні пропонується великий асортимент продукції для прикраси вікон до Нового року, напевно, варто згадати старі добрі часи, коли прості столові серветки служили найпоширенішим способом для прикраси вікон.

 

Вони і зараз мають місце бути, тільки самі серветки дещо змінилися стали виготовлятися в різних розмірах, колірних рішеннях і навіть тематиках. Якщо раніше з серветок вирізалися сніжинки різних конфігурацій, то сьогодні можна зробити цілу салфетную композицію. Наприклад, вибрати який-небудь сюжет їх новорічної казки і втілити його на склі вікна.

Для цього також пропонуються спеціальні трафарети, який в точності будуть зображувати тварин, дерева, шапки снігу тощо.

Як то кажуть, все нове — це добре забуте старе. Багато хто пам’ятає, якими були дивовижними кульки з вати на тонких ниточках. Можна повторити добре забуте старе і зробити такі прикраси на вікна. Ватяні кульки будуть гармонійно поєднуватися зі сніжинками з серветок або імітувати сніг для казкової композиції на склі.

Квіллінг є вже більш сучасною технологією для виконання прикрас до Нового року. Представляє даний спосіб собою прімененіескрученних спіралеподібних смужок з паперу. Сама по собі методика виготовлення новорічних прикрас цікава і цікава. Тут також необхідні допоміжні атрибути — клей ПВА і деякі інструменти.

Такі вироби виготовляються зі спеціального паперу, можуть прикрашатися додатково бісером або штучними перлами, стразами або стрічками.

Вельми оригінально виглядатимуть малюнки на вікнах, виконані своїми руками. Для нанесення може застосовуватися:

  • зубна паста, тим більше що вона може мати різні відтінки;
  • фарби гуаш;
  • сніг штучного виготовлення;
  • акрилові фарби на водній основі.

Загалом, Новий рік може запам’ятатися на довгий час, якщо всі власні ідеї і можливості втілити на вікнах.