Компанія Wollmer, знову дивує клієнтів і поціновувачів якісної побутової техніки. На цей раз, модельний ряд розширився за рахунок появи потужного, акумуляторного ручного пилососа D707 Sapphire, здатного зробити прибирання в будинку, швидше, якісніше і приємніше. Він поєднує всі актуальні напрацювання компанії і ряд технічних нововведень, позитивним чином відбилися на робочих властивостях.

Функціональність на першому місці

В першу чергу відзначимо наявність потужного двигуна, що забезпечує необхідну силу всмоктування. Він працює в двох режимах, причому, для більшості повсякденних забруднень досить першій швидкості, а турбо-режим, потрібно тільки для видалення більш складних і навіть застарілих забруднень. За якістю прибирання, його можна порівняти з покриттям пилососом, він справляється з видаленням пилу, ворсинок, вовни тварин. Зверніть увагу, в пилососі використаний двигун, виготовлений по бесщеточной технології, що подовжує його робочий ресурс, знижує ймовірність поломки при тривалій роботі, а також при високому навантаженні.

Застосування Хепа-фільтра забезпечує тонку фільтрацію повітря надходить всередину, видалення з нього частинок пилу і дрібніших фрагментів, наприклад, пилку і навіть шкідливих мікроорганізмів. Це означає, що під час прибирання пил не буде назад розлітатися в повітрі, а будинок стане по-справжньому чистим.

За кілька рухів, Wollmer D707 Sapphire трансформується в компактний, ручний пилосос. З його допомогою проводиться очищення меблів, салону автомобіля, текстильних виробів, одягу.

Чому Wollmer D707 Sapphire може впоратися з будь-яким забрудненням

Основне завдання пилососа — видалення пилу і забруднень з різних поверхонь і Wollmer D707 Sapphire блискуче справляється з цим завданням. Для того, щоб підтримувати чистоту в будинку, реалізовані наступні рішення:

  • У комплектації два вала для очищення ворсу і твердих покриттів без пошкодження і залишків пилу;
  • Можлива вологе прибирання з контейнером для води, що дозволяє усунути складні і старі забруднення з твердих поверхонь, проводити санітарну обробку при використанні спеціальних антибактеріальних рідких складів;
  • Меблева турбощітка йде в комплекті справляється з очищенням меблів і усуненням пилових кліщів;
  • Значна потужністю двигуна без праці видаляє шерсть тварин, навіть з ворсистих килимів, не вимагаючи ручної очистки.

Для щіток і контейнера для збору пилу передбачений спеціальний аксесуар, для дистанційної чистки ємності без дотику до неї. Самозакривних клапан на пружині виключає випадкове висипання пилу.

Наводите порядок без втоми

Ви втомилися від того, що кожен раз при збиранні доводиться носити або катати з собою громіздкий пилосос, від того, що шнур плутається в ніжках столів, стільців та інших меблів, незручний шланг погано гнеться і в цілому прибирання забирає надто багато сил? З Wollmer D707 Sapphire про це можна забути. Він відрізняється компактністю і легкістю, важить всього 2,3 кг. Вертикальна конструкція і маневрена щітка з обертанням на 180 градусів зроблять прибирання простий і зручною, навіть при необхідності очищення сложнодоступних ділянок підлоги, під меблями або в кутах приміщення.

Прорезиненная ручка і використання софт-тач пластику, роблять приємним кожен дотик до Wollmer D707 Sapphire. Крім того, конструкція розроблена з урахуванням правильного розподілу центру ваги. В результаті, працювати пилососом можна навіть однією рукою не докладаючи значних зусиль і не напружуючи зап’ястя. Збірка і розбирання реалізовані із застосуванням технології одного натискання, немає незручних важелів, затискачів, хрустких кнопок і інших компонентів.

Мобільність забезпечує змінним акумулятором, резерву якого вистачає до 35 хвилин роботи в турбо-режимі, чого не можуть дозволити собі конкуруючі моделі в цьому ціновому сегменті.

Витончені форми і фірмова забарвлення

Незважаючи на те, що пилосос — утилітарна техніка, призначена для прибирання будинку, компанія не забула і про створення привабливого дизайну. Так, корпус Wollmer D707 Sapphire не має зайвих деталей, функціональні клавіші знаходяться в потрібних місцях зі зручним доступом. Для виготовлення використані якісні матеріали, не тільки подовжують термін життя техніки, але і зберігають її привабливий вигляд, завдяки стійкості до подряпин і інших пошкоджень. Фірмова колірна палітра компанії, тільки додає техніці індивідуальності.

Wollmer D707 Sapphire функціональний і надійний у використанні, варто розумних грошей і при виборі ефективного приладу для прибирання заслуговує увагу одним з перших.