Проводити прибирання після ремонту завжди дуже важко і довго. Після будівельних робіт залишається дуже багато бруду, пилу, будівельного сміття, плям з клеять і фарбувальних речовин, багато з яких можна видалити тільки за допомогою спеціальних засобів.

Далеко не всі миючі та чистячі засоби підходять для видалення таких забруднень. Невірно підібраний очищувач може з легкістю видалити пляму разом з верхнім шаром лаку на виробі. Ще складніше підібрати засіб для чищення м’яких меблів. Іноді простіше відразу викинути диван, ніж очистити тканину від плям фарби. Але видалення плям, це далеко не все, що доведеться зробити після ремонту. Зазвичай наведення чистоти в таких випадках включає цілий список робіт:

  • прибирання квартири від будівельного сміття і невикористаних будматеріалів;
  • очищення всіх забруднених поверхонь за допомогою спеціальних засобів для чищення, видалення складних плям;
  • очищення підлогового покриття, видалення слідів фарби, штукатурки і інших розчинів;
  • видалення плям з керамічної плитки, очищення швів, видалення залишків затірки і цементного розчину;
  • мийка дверей і вікон, чистка меблів;
  • загальна вологе прибирання.

антистатик для синтетичного одягу Дізнайтеся, чим замінити антистатик для синтетичного одягу, якщо його не виявилося під рукою.

Які переваги має байкову ковдру, який його склад і яким повинен бути правильний догляд за виробом, ви можете прочитати тут.

Звичайно, загальний обсяг робіт сильно залежить від культури праці будівельників. Хтось працює акуратно і намагається кожен день наводити порядок на робочому місці. Але, на жаль, деяких з них питання чистоти зовсім не турбують. З нашого досвіду, перша категорія — майже вимерлий вид. Тому, якщо вас чекає завершення ремонту, варто запастися терпінням і миючими засобами.

Кілька практичних порад

чистота в квартирі після ремонтуВидалити будівельний пил можна за допомогою звичайного миючого пилососа, але якщо такого немає, то цілком згодиться і звичайна швабра в комплекті з гарною побутовою хімією. Особливо актуальне використання швабри під час прибирання ламінату, адже жорсткі щітки можуть пошкодити верхній шар лаку або навіть подряпати саму поверхню дошки. Від фарби можна позбутися за допомогою гасу, клей від скотчу легко відтирається рослинним маслом, а щоб видалити сліди клею з лінолеуму можна скористатися спеціальними миючими засобами для прибирання ламінату.

Щоб прибрати залишки затірки з керамічної плитки потрібно тупий ніж, так як миючі засоби не призначені для видалення цементу, його доведеться отскребать руками. Головне — це обережність, адже плитку можна подряпати. Відмити саму поверхню плитки можна оцтовою кислотою, спиртом або за допомогою мильного розчину.

На завершальному етапі збирання проводиться звичайна вологе прибирання всього приміщення, в тому числі кухні, туалету, гардероба і спальні.

Щоб полегшити собі життя після виснажливої ​​будівництва варто подумати про те, що набагато простіше, швидше і дешевше обійдеться виклик команди фахівців з прибирання. Якісне прибирання проведуть фахівці клінінгової компанії Тайдірум.

Прибирання квартир в Москві — основний профіль компанії, ціни на прибирання починаються від 2000 рублів, в залежності від площі квартири і необхідних послуг до Вас приїде один або кілька клинеров і всього за кілька годин приведуть вашу квартиру в повний порядок.