У сучасної людини є чимало можливостей для того, щоб створити у власній квартирі ідеальний інтер’єр. З цієї причини важливо ознайомитися з актуальними стилями для кожного приміщення і вибрати серед них той, який буде відповідати побажанням мешканців квартири. Для кухні відмінно підходить стиль прованс, який відрізняється активним використанням предметів старовини або штучно зістареної меблів в інтер’єрі. Перевага завжди слід віддавати натуральним матеріалам. Колірна палітра в інтер’єрі повинна бути світлішою. В обробці можуть бути присутніми такі матеріали, як камінь, кахель або шпалери. Для кухні також підходить меблі з елементами кування, якщо був обраний даний стиль. Також рекомендується скористатися шторами в світлих тонах. Натуральна тканина може бути однотонною або мати квітковий принт.

Щоб підібрати цікаве інтер’єрне рішення досить скористатися пропозицією сайту https://omikor.ru/, де зібрані найактуальніші варіанти дизайну. Багаторічний досвід роботи фахівців дозволяє врахувати будь-які переваги щодо вибору інтер’єру, щоб зробити квартиру ще більш затишною і функціональною.

Сучасний стиль в інтер’єрі кухні

У сучасного стилю інтер’єру є свої відмінні риси, серед яких можливість поєднання абсолютно несподіваних кольорів. Наповнення інтер’єру буде більш функціональним, що особливо важливо для невеликих приміщень, де простір і без того сильно обмежена. Сучасний стиль дозволяє поєднувати різні матеріали обробки, а також кілька фактур одночасно. Меблі в сучасному стилі зазвичай відрізняється строгими формами.

Скандинавський стиль для кухні та його відмінні риси

Сучасний салон інтер’єрних рішень Омікор може запропонувати своїм клієнтам тільки практичні та унікальні варіанти оформлення інтер’єру. Серед них залишається одним з найбільш затребуваних скандинавський стиль, який відрізняється максимальним комфортом і функціональністю. Колірна палітра відрізняється монохромностью. Перевагу слід віддавати білим тонам для обробки практично будь-яких поверхонь в приміщенні. Якщо говорити про матеріали виготовлення меблів, то краще за все користуватися натуральними компонентами. У приміщеннях також затребуваним залишається текстиль, який може приймати різні форми, починаючи від фіранок і закінчуючи римськими шторами.