У кожної людини є своє власне уявлення про те, як повинен виглядати ідеальний інтер’єр. Багато в чому комфорт від перебування всередині приміщення буде залежати від якості підлогового покриття. Для його виробництва сьогодні застосовуються різні матеріали, що дозволяє врахувати будь-які переваги і особливості приміщення, в якому буде змонтований підлогу. Вінілове покриття поєднує в собі переваги ламінату і масиву. Така підлога відрізняється привабливим зовнішнім виглядом, і в той же час залишається неймовірно практичним. Його можна рекомендувати власникам житлових та комерційних приміщень одночасно.

Дізнатися більше про кварц-вінілових підлогових покриттях від компанії VINILAM можна на сайті https://vinilam.ru/. Компанія має багаторічний досвід роботи, що дозволяє її клієнтам отримати впевненість у правильності власного вибору. Ціни на продукцію роблять її покупку вигідним рішенням. Великий вибір варіантів підлогового покриття дозволяє знайти рішення для будь-якого інтер’єру.

Чому варто купити кварц-вініловий підлогу

Секрет успіху даного підлогового покриття на ринку полягає в його структурі. При виробництві матеріалу використовується натуральна сировина у вигляді кварцу, яке поєднується з синтетичними полімерами. Для додаткової стабілізації використовується скловолокно. Кількість шарів може змінюватися, але наявність ПВХ, стекловолоконного, кварц-вінілового, декоративного і захисного шарів є обов’язковою вимогою для отримання якісного підлогового покриття.

Розглядаючи переваги популярного матеріалу, варто виділити кілька переваг окремо:

  • Водостійке покриття. Дозволено здійснювати монтаж в приміщення з високим рівнем вологості, включаючи кухню, коридор або балкон;
  • Матеріал не боїться зовнішнього впливу. Міцна структура не схильна до зносу. Наявність захисного шару перешкоджає появі тріщин або відколів.
  • Стійкість перед ультрафіолетом. Поверхня не буде змінюватися під дією сонячних променів, тому малюнок вдається зберегти протягом усього періоду експлуатації.

Чимало покупців вважають за краще використовувати дане покриття, так як воно відрізняється високими експлуатаційними якостями і тривалим терміном служби. Матеріал представлений в багатому асортименті відтінків. Кварц-вінілове покриття відмінно поєднується з системою тепла підлога.