Такий корисний і смачний продукт як яблуко має безліч корисних речовин. Але любителям такого ласощів не слід забувати про те, що вживати його слід гранично акуратно, так як плями від яблучного соку досить важко виводяться. Але ми розповімо, як правильно це зробити, щоб повернути зіпсованим речей їх первісну чистоту і свіжість. Пам’ятайте, що чим раніше ви приступите до чищення плями, тим більше шансів повністю від нього позбутися.

Зміст статті:

  • Чим відіпрати пляму від яблука — поради по виведенню
  • Свіжі плями від яблук — чим вивести?
  • Позбавляємося від старих плям
  • Як вивести яблучне пляма за допомогою побутової хімії?

Чим відіпрати пляму від яблука — поради по виведенню

Порада: в першу чергу врахуйте властивості матеріалу, з якого зроблена забруднений одяг.

Якщо постраждала одяг зшита з делікатною тканини, очистити її можна з використанням безпечних методів. А значить, застосовувати образівние речовини заборонено. Речі, зшиті зі штучної шкіри, не слід чистити різними засобами для виведення плям і розчинами, що містять спирт. Краще скористатися мильним розчином.

Чистимо дитячі речі

Чим відіпрати пляму від яблукаВидаляти плями з дитячих речей можна з використанням миючих засобів, які не є небезпечними для життя дитини. Намочіть забруднення водою і засипте дитячим порошком, залиште так на 1-2 години, в залежності від ступеня забруднення. Після цього гарненько потріть річ руками і виперіть в пральній машинці.

Є і ще один дієвий спосіб, відповідний для дитячих речей. Натріть плями господарським милом, залиште на 2 години, після чого просто виперіть речі в гарячій воді.

Можете спробувати і такий склад: розчиніть в підігрітому молоці невеликий шматок господарського мила і виперіть в ньому річ.

Свіжі плями від яблук — чим вивести?

Важливо: якщо пляма поставлено тільки що, його дуже легко вивести, тому приступати до прання потрібно негайно.

Покладіть річ під струмінь гарячої води і почекайте, поки забруднення не розчиниться. Якщо все ж це вам не допомогло, скористайтеся іншими способами, про які ми зараз розповімо.

Застосовуємо оцет і окріп проти забруднень

Плями від яблук - чим вивестиНещодавно з’явилося забруднення можна прибрати таким способом: розведіть 1 ст.л. оцту в 200 мл води, розтягніть забруднений одяг над каструлею і полийте цим розчином забруднені ділянки. Поливайте забруднене місце розчином до тих пір, поки воно не зникне.

Якщо цятки від фрукта зовсім маленькі, скористайтеся тампоном, змоченим в оцті, і акуратно пройдіться по місцях забруднення.

Позбавляємося від старих плям

Зрозуміло, що можливість негайно відіпрати тільки що з’явилося забруднення, є не завжди. Як вивести досить старі яблучні плями?

Вам допоможе лимонна кислота

Покладіть забруднений річ в таз і посипте плями лимонною кислотою до утворення маленької горочки. Далі налийте на кислоту трошки окропу. Залиште одяг на 15 хвилин, після чого простягає її в воді.

Плями від яблучного сокуСуміш гліцерину і горілки в допомогу

Є і ще один хороший спосіб позбутися від плям. Змішуємо гліцерин і горілку в пропорції 1: 1. Обробіть забруднену річ цим розчином, використовуючи шматочок дрантя або ватний диск.

Через 5-7 хв заперіть одяг в теплій воді з використанням звичайного порошку.

Нашатир проти плям

Щоб прибрати забруднення, змішуємо воду і нашатир в однакових пропорціях. Нанесіть отриманий розчин на пляму, залиште хвилин на 5. Після чого виперіть річ в воді з милом.

Як вивести яблучне пляма за допомогою побутової хімії?

Як вивести яблучне плямаСьогоднішній ринок представляє нам величезний вибір різної побутової хімії, засобів для виведення плям, які можна застосовувати для видалення плям з одягу. Наприклад: Vanish, «Бос плюс». Є також і відбілювачі, до складу яких входить хлор, але ними не можна зловживати, оскільки часте використання такого засобу призводить до швидкого ветшаніе одягу. Так що уважно вивчайте інструкції на упаковках, перш ніж застосовувати його на тій чи іншій тканини.

Як відомо, проблеми легше уникнути, ніж потім її вирішувати. Одягайте на малюків слюнявчики під час годівлі. І не бійтеся є улюблені фрукти. За допомогою наших рад ви без праці позбудетеся від плям.