Все велике починається з ідеї! В уявній сьогодні далекому 1978 році англійський винахідник Джеймс Дайсон під час прибирання в будинку помітив, що його пилосос погано працює. Причиною слабкої потужності приладу став забитий пилом і сміттям мішок. У списку винаходів ученого вважалася циклонная установка, яка в той час вже успішно використовувалася на виробництві. Винахідник вирішив застосувати Циклон технологію для удосконалення конструкції побутового пилососа. Так світ побачив перший в світі циклонний пилосос, який не має мішка-пилозбірника — G-Force. Сьогодні в лінійці пилососів компанії Dyson представлено безліч бездротових, вертикальних, циліндричних і портативних моделей, в чому можна переконатися, відвідавши сайт компанії.

Трохи про компанію Dyson Ltd

Перша партія циклонних пилососів була розпродана в Японії — країні, відомій своїми досягненнями в області технологій. Вартість одного приладу становила 2 тисячі доларів, завдяки чому техніка Dyson автоматично стала асоціюватися з високим рівнем доходів свого власника.

За гроші, виручені від продажу G-Force, Джеймс Дайсон відкрив компанію Dyson Ltd, яка сьогодні має власну мікробіологічну лабораторію і дослідницький центр. Другим «дітищем» винахідника став пилосос DC01. Назва моделі розшифровується як Dual Cyclone — «Подвійний циклон». Завдяки унікальній конструкції потужність приладу залишалася незмінною протягом усього прибирання, незалежно від її тривалості.

Сьогодні продукція компанії Dyson відома більш ніж в 70 країнах світу, включаючи Росію. Над розробкою нових проектів і вдосконаленням вже «працюють» ідей трудяться понад тисячу фахівців в різних куточках планети.

Джеймс Дайсон

Переваги пилососів Dyson

Dyson — це високотехнологічні пилососи. Завдяки циклонічної технології вони здатні збирати не тільки помітні оку смітинки, а й невидимі для людини бактерії і речовини, здатні викликати алергію. Пилососи Дайсон сертифіковані фондом ASTHMA & ALLERGY FRIENDLY, діяльність якого спрямована на боротьбу з астмою і алергією. Вони рекомендовані до використання людям, що страждають від алергічних реакцій на домашній пил, пилок, шерсть домашніх тварин, грибки і різні хімікати.

очищення контейнераСеред переваг пилососів Dyson варто виділити наступні:

  • висока якість матеріалів: корпус виготовлений з високоміцного ABS-пластика і полікарбонату;
  • гігієнічна очищення контейнера: спустошення резервуара зі сміттям відбувається одним рухом;
  • багатофункціональність: за рахунок можливості зміни потужності всмоктування пилососи підходять для прибирання і твердих, і м’яких покриттів;
  • відсутність необхідності заміни фільтрів: прилади Дайсон вловлюють мікрочастинки пилу, які в звичайному пилососі осідають на фільтрі та призводять до його засмічення;
  • економічність: після придбання пилососа Дайсон не доведеться витрачатися на мішки-пилозбірники, так як вони просто відсутні в його конструкції;
  • висока маневреність: досягається за рахунок малої ваги, продуманої системи коліс і особливої ​​конструкції корпусу і рукоятки;
  • довгий гарантійний термін: офіційна гарантія, в залежності від моделі, складає від 2 до 5 років;
  • незвичайний дизайн приладів, стильний і сучасний зовнішній вигляд;
  • можливість збирання в важкодоступних місцях завдяки подовжує трубках і особливій формі насадок.

Власники техніки Dyson, особливо під час першої прибирання, з подивом спостерігають, як в прозорому стакані кружляють зібрані пилососом смітинки і найдрібніші частинки пилу. Дивує і те, з якою потужністю пилосос втягує пил і як багато її виявляється в чистому на перший погляд приміщенні. Ще одним відкриттям стає чисте повітря, який наповнює кімнату після збирання. Вся домашній пил збирається і залишається всередині контейнера.