Особливою популярністю користується покриття підлоги під назвою ламінат. Це досить легкий в догляді матеріал, який відрізняється оптимальною вартістю і довговічністю. Однак при виборі такого виробу варто звернути увагу на підкладку.

За якими параметрами варто вибирати підкладку

Підкладка допомагає зробити підлогу звукоїзолірующим, а також теплоізоляційним. Завдяки наявності такого елемента матеріал стає міцнішим. Дана продукція поділяється на кілька видів, що дозволяє правильно її підібрати для укладання на підлогу.

Якщо ви хочете знизити в приміщенні рівень шум, то вам слід перед вибором звернути увагу на такі параметри:

 • наскільки для підлоги поверхня рівна, якщо вона різнорівнева, то її необхідно рівняти під одну висоту;
 • вологість не повинна досягати високих показників;
 • модель ламінату, яка буде укладатися зверху підкладки.

Звичайно ж, наскільки матеріал буде ізолювати від сторонніх шумів, багато в чому буде залежати від самої будівлі, в якому ви проживаєте. Так як цегляні будівлі і панельні мають різну щільність, що впливає на рівень чутності. Однак якщо до підбору вироби підійти з урахуванням всіх особливостей приміщення, то ви точно зможете знизити рівень шуму в своїй квартирі. Укладання підкладки та ламінату можна розділити на кілька видів:

 • Так званий метод «плаваючих підлог». При такому методі укладання необхідно стежити, щоб не утворювалися так звані звукові просвіти або ж по-іншому містки, які будуть пропускати шум. Найкраще використовувати коркову підкладку.
 • В основному поліетиленову плівку використовують для підкладки, яка допоможе зробити виріб паронепроникним. Такий метод називається монтаж на дерево.
 • При застосуванні методу укладання на стяжку в якості заготовки беруть суміш з піску і цементу. Такий спосіб дозволяє закріпити матеріал над звукоізоляційним шаром.
 • Досить часто в приміщеннях, де слабке опалення або зовсім його немає, першою потребою є збереження тепла для підлоги поверхні. Для цього необхідно, щоб монтаж ламінату був виконаний правильно.

  пробкова підкладка

  Якщо майстер підбере матеріал правильно, то тепле повітря буде затримуватися якомога довше. Щоб з особливою точністю підібрати виріб, необхідно провести розрахунок, він допоможе підібрати підкладку у якій тепловий опір буде найменше. Є кілька видів підкладки:

  • натуральна пробка — застосовується в дитячих, оскільки екологічна;
  • ППУ — відмінно згладжує нерівності;
  • хвойна — дихаючий матеріал;
  • теплоізоляційний утеплювач з фольгою або без нього — добре утримує тепло.

  Наявність високого ступеня вологості в приміщенні негативно впливає на ламінат, він може підніматися, спотворюватися і відшаровуватися, а також на ньому можливе утворення цвілі.

  підкладка з спіненого поліпропілену

  Саме тому необхідно ретельно підготувати підлогу перед тим, як укладати ламінат. Якщо ви проконтролюєте, щоб не було ніяких залишків вологи, то вологоізоляція буде на вищому рівні. Вибираючи підкладку для ламінату в Алмати вам необхідно добре обміркувати, для якого приміщення необхідно виріб і спиратися на перераховані вище параметри за вибором.

  Ламінат в Світ Кераміки