Всі підприємці бачать, що коли конкуренція посилюється, виживають тільки найефективніші компанії.

Ефективність компанії на ринку полягає в наданні своїм клієнтам більшої користі за менші гроші. А ключем до підвищення ефективності є автоматизація. Все, що вам потрібно зробити, це вибрати відповідне програмне забезпечення та впровадити його в свою діяльність.

Всі погоджуються з цими умовами, але тут починаються розбіжності. Яке програмне забезпечення вибрати, «коробочки» або SaaS-рішення, безкоштовне або платне, з яким функціоналом і в якому вигляді і багато інших питань — хвилюють ділових людей. Кожен хоче почати з продукту, якого вистачить на довгі роки. Якщо у вас схожі думки, вибирайте Бітрікс24, — це найкраще рішення.

Тільки Бітрікс24 включає CRM, телефонію, власну соціальну мережу і спільну роботу з документами, облік робочого часу і хмарне сховище і інші. Можливості його просто неймовірні! Ознайомтеся з цим докладніше на https://www.bitrix24.ru/articles/crm_small_business.php.

Для роботи з клієнтами в Бітрікс24 є спеціальний модуль CRM. Ви не тільки зможете збільшити кількість повторних покупок і поліпшити свій середній рейтинг за відгуками, але і будете знати, як визначати потенційних покупців. Якщо хтось подзвонив або поставив «лайк» на товар, в Бітрікс24 автоматично додається лід.

Це означає, що для кожного клієнта збирається вся інформація: листування, телефонні дзвінки, замовлення на поставку та інші. Продавці не зможуть шантажувати своїх начальників, повідомляючи їх про звільнення, тому що навіть якщо співробітник йде, дані клієнта залишаються в системі, і нові керівники можуть успішно продовжувати працювати з ним.

Але переваги CRM Бітрікс24 стосуються не тільки керівництва. Співробітники звільняються від рутинних операцій, завдяки спеціальним міні-програмами, налаштовують автоматизацію продажів. Це означає менше співробітників і більше заощаджень. Також почитайте https://www.bitrix24.ru/articles/crm_estate_agency.php.

У Бітрікс24 є повний набір інструментів для зручної організації роботи компанії, це навіть власна соціальна мережа. Заходи проходять в «прямому ефірі», співробітники можуть брати участь в обговореннях проекту з колегами, читати нові документи або починати спільну роботу і обмінюватися повідомленнями, не залишаючи робочого місця. Віддалені співробітники більше не можуть проспати і стверджувати, що весь ранок старанно працювали над замовленням.

До Бітрікс24 легко підключити корпоративну пошту і телефонію. Всі повідомлення і дзвінки автоматично інтегруються в CRM і ніколи не губляться. Записані дзвінки або файли SMS прикріплюються до картки клієнта. Жоден продавець не вирішується грубити покупцеві, адже його розмова завжди можна прослухати.