Бетон є найбільш затребуваним будівельним матеріалом, який успішно використовується в багатьох сферах. З його допомогою можна зводити часті і багатоповерхові будинки, а також різні промислові і торгові об’єкти. Купити бетон в Подільському може кожен бажаючий, тому що пропонується висока якість, а також доступна вартість. Адже його виготовленням займається надійний виробник.

основні переваги

До переваг даного будівельного матеріалу слід віднести:

  • тривалий термін служби;
  • міцності;
  • широка сфера використання;
  • стійкість до різних температур;
  • просте і швидке зведення;
  • невисока вартість.

Також важливо підкреслити, що бетон відмінно витримує вологу і мороз, так як він є досить стійким матеріалом. Якщо необхідно збільшити міцність і довговічність, в такому випадку використовуються пластифікатори і гідрофобізатори.

Сфера використання

У кожної марки бетону є свої певні характеристики. Тому для кожної сфери використовується бетон, у якого відповідна марка. Таким чином, матеріал зможе витримати всі необхідні навантаження. Для облаштування тротуарів, доріг, стоянок, а також для будівництва несучих конструкцій різного типу використовується бетон М-100 і М-150.

Для виготовлення плит перекриттів і прокладки доріг часто застосовується М-200, так як даний матеріал зможе витримати серйозні навантаження. Для зведення складських і промислових приміщень перевага віддається бетону М-400. Найміцнішими є М-450 і М-500. Такі види можуть застосовуватися для різних завдань, так як подібні марки мають високий рівень надійності, міцності і довговічності. Вони здатні витримати підвищене навантаження і будь-які кліматичні умови.

Завдяки міцності бетону можна зводити навіть найскладніші конструкції. Такий матеріал зможе прослужити кілька десятиліть, так як він зможе витримати різну температуру. Оскільки виробляються різні види суміші, нескладно вибрати найоптимальніший варіант в залежності від умов, де буде знаходитися об’єкт.

Бетон на відміну від інших матеріалів надовго зберігає фізичні і хімічні властивості, завдяки чому він буде забезпечувати надійність споруди. Оскільки бетон відрізняється унікальними характеристиками, можна легко побудувати проект з урахуванням необхідних вимог.