Так багато людей звикли купувати каву по дорозі на роботу або, наприклад, прогулюючись у вихідний день. Практично завжди закладу, роблячи напої, використовують паперові склянки, адже це зручно і практично не відбивається на ціні. Далеко не всі замислюються про те, що у стаканчиків є багато різновидів і вони мають свої особливості виготовлення.

Види і переваги

Основні відмінності між такими виробами полягають в типі продукту, з яким вони будуть використовуватися. Якщо повернутися до розмов про каву, то для класичного еспресо підходять невеликі стопки з щільного картону. Найчастіше їх висота стандартна і складає 8 сантиметрів. Вибір заснований не тільки на зручність використання і невеликому обсязі самого еспресо. Кафе, магазини і ресторани застосовують такі склянки тому як їх зручно використовувати з більшістю моделей кавових апаратів. Наступні за габаритами варіанти підходять для чаю, коктейлів або невеликих порцій морозива. Існують і моделі з набагато більшими обсягами, їх в основному використовують кінотеатри для попкорну.

Якщо планується невеличке свято на відкритому повітрі або виникла ідея відкрити власний заклад, то рекомендується звернути увагу на різновиди розглянутої нами посуду. Зокрема, мова йде про обсяг, частіше виробники реалізують варіанти на 50, 100, 250 і 500 мл. Але обсяг тут грає далеко не найбільш вирішальну роль. Зупинитися потрібно на таких параметрах:

● діаметр верхньої частини і дна;

● загальну висоту;

● наявність верхнього завитка, службовця для кріплення кришки.

Тепер розберемося з достоїнствами одноразового посуду. В першу чергу варто відзначити відсутність будь-яких шкідливих речовин при взаємодії з гарячими рідинами. Більш того, їх можна використовувати для розігріву в мікрохвильовій печі без ризику для власного здоров’я.

Завдяки сучасним технологіям виробництва відсутній і ризик того, що посудина почне розклеюватися або протікати через що знаходиться в ньому рідини. Досягається це за рахунок технології ламінування, яку ми також розглянемо в даному матеріалі.

Якщо планується придбання для закладів, то варто пам’ятати про те, що це чудовий засіб для реклами. Зовнішня частина не покривається захисною плівкою, відповідно можна виконувати різні написи на бічних гранях.

Можливо, для когось стане недоліком той факт, що посуд для одноразового використання не можна мити. Це відноситься як до судин з звичайного картону, так і до ламінованим варіантів. Вся справа в тому, що контакт з миючими засобами призводить до часткового руйнування структури матеріалу і при повторному застосуванні існує ризик того, що в новому вмісті з’являться ледь помітні частки картону.

тонкощі вибору

Визначаючись з типом картонній посуду потрібно слідувати не тільки параметрами, які були описані вище. Враховувати рекомендується і дизайн продукту. Цей фактор безпосередньо впливає на вартість, тому як класичні білі варіанти обійдуться набагато дешевше тих, які містять поліграфію.

Постачальники радять також відразу докуповувати комплект захисних кришок, які підбираються під розмір верхньої частини. Це досить зручне рішення за рахунок того, що можна пити напої на ходу або в транспорті не переживаючи про те, що вони можуть банально розлитися.

Ще одним аксесуаром, що підвищує комфорт, є власник. Зазвичай вони робляться з тих же матеріалів, але мають менш привабливим зовнішнім виглядом. Тримачі часто служать своєрідними підносами, дозволяючи за один раз транспортувати кілька склянок для великої компанії.

створення виробів

Виробництво на сучасних фабриках повністю автоматизовано. За рахунок цього заощаджується нескінченну кількість часу і практично на 100% виключається наявність шлюбу. Агрегати, що використовуються в наш час великими компаніями, можуть створювати до 250 стаканчиків в хвилину. Цей показник може здатися дивним, але варто нагадати про те, що купуються вони часто величезними партіями.

Особливу важливість має підбір сировини, використовуваного при створенні. Якісні вироби створюються з ламінованого картону, який поставляється на фабрики в великих рулонах. Апаратні комплекси самостійно готують заготовки і формують з них стаканчики. Ще недавно основні творці картону концентрувалися в Фінляндії, але на сьогоднішній момент багато хто визнає, що російську сировину за якістю багато в чому перевершує закордонні аналоги.