Якщо ви думаєте, що розробити стильний дизайн інтер’єру спальні дуже складно і дорого, то глибоко помиляєтеся. Якщо слідувати своєму смаку і орієнтуватися на функціональність приміщення, то інтер’єр складеться сам собою, як пазл — з комфорту, світла і затишку. Придбати унікальні предмети інтер’єру можна в спеціалізованих магазинах за вигідною вартості.

Спальня є тим місцем, де ми відпочиваємо від турбот, проводимо час в тиші і спокої, насолоджуючись здоровим сном. Нам необхідно місце для релаксації, щоб набратися сил для зустрічі з новим днем ​​і зовнішнім світом.

Тому в інтер’єрі спальні дуже важливо врахувати ряд моментів, які нададуть відчуття повного розслаблення. Кольори, які використовуються в оформленні: стіни, килими, текстиль та постільна білизна, — повинні бути заспокійливими і пастельними, щоб забезпечити цей розслабляючий ефект.

Пастельний виходить шляхом змішування білого з яскравим і чистим кольором. В результаті можна отримати різні за інтенсивністю відтінки одного і того ж вихідного кольору. Наприклад, з червоного, синього, фіолетового, зеленого, оранжевого виходить відповідно рожевий, блакитний, бузковий, фісташка, персиковий. Таким чином, з яскравого і, можливо, агресивного кольору можна зробити м’який, комфортний, освіжаючий відтінок, в якому приємно буде відпочити і тілу, і душі. Прийнято вибирати один колір основним (бежевий, сірий, кремовий) і додавати до нього деталі різного кольору.

Дизайн спальні краще витримати в мінімалістичному стилі, не перевантажуючи деталями, великими яскравими композиціями, безліччю дрібних подробиць. Але не забувати час від часу додавати що — небудь нове для свіжості відчуттів. Такий штрих повинен бути обов’язково рідним або поєднується кольором до загального тону інтер’єру. Наприклад, маючи переважно лавандова за тональністю спальню, варто повісити кілька арт — об’єктів в темно фіолетовою рамі над узголів’ям ліжка, або вибрати портьєри або органзу до них кольору баклажан, чорниці.

Потрібно уявити, що це безмежний океан, блакитний і тихий, з ледь пробігають по поверхні хвилями. І тоді всі зайві речі, предмети декору будуть видні неозброєним оком. Також важливо грамотно підібрати світло. Адже для релаксації потрібен м’який і спокійний, ніби струмує світло, як місячна доріжка на водній гладі океану. Варто спробувати пофантазувати, де вам найкраще відпочивається, в оточенні якої природи розум забуває про час, а тіло розслабляється повністю. Адже «натуральний» інтер’єр, найпростіший і в той же час оригінальний.

У той же час не варто захоплюватися світлим тоном на всіх поверхнях кімнати. Спальня це оплот стабільності і безпеки в будинку, саме надійне і комфортне місце. Тому не можна фарбувати підлогу таким же світлим тоном як і стіни, інакше можна добитися ефекту «коли земля йде з — під ніг». Це обумовлено зоровим сприйняттям людини, що обов’язково потрібно враховувати. І, як би не хотілося, створити світла підлога, краще вибрати колір на пару відтінків темніше.

І пам’ятайте, що красива і зручна спальня, не та, що великих розмірів, а та — в якій грамотно розставлена ​​меблі і присутній дух її власника.