У 21-му столітті вхідні двері з дзеркальними вставками виявляються воістину затребуваними.

Потрібно розуміти, що установка дзеркала на наявну двері завжди пов’язана з ризиком розбити наявну скляну поверхню, причому цю особливість потрібно враховувати в обов’язковому порядку, щоб виключити небажані ризики. Сучасна вхідні двері з дзеркалом створюється по-особливому. Дзеркальна поверхня може вбудовуватися в дверне полотно, а реалізувати кріплення можна по-різному.

Наприклад, можна враховувати такі значущі особливості:

 • Для установки дзеркала найкраще використовувати спеціальну накладну панель. Найчастіше її створюють із застосуванням МДФ.
 • Дзеркало може бути створено з тонкого скла. Це виключить ризик збільшення маси дверного полотна.
 • Скло обов’язково піддається загартуванню. Це підвищує стійкість наявного матеріалу до різноманітних несприятливих експлуатаційних умов.
 • Обмеження пов’язані саме з шириною дзеркальної поверхні. З боків дверного полотна має бути простір і не менше 20 сантиметрів. Кріплення дзеркала може бути виконано механічно із застосуванням спеціальних кріпильних елементів. Якщо використовується клей, то площа дзеркальної вставки не повинна бути більше чверті квадратного метра.

  Якщо двері створена правильно, то можна відзначити її наступні значущі переваги:

  • Дзеркальна вставка буде візуально розширювати наявний простір. До того ж приміщення буде наповнене світлом завдяки дзеркалам.
  • Вдається економити простір. Наприклад, не буде потрібно встановлювати окреме дзеркало в підлогу в невеликий передпокій.
  • Дзеркальна вставка навіть може виконувати функціональне завдання. Наприклад, перед запланованим виходом з дому можна оцінити свій зовнішній вигляд.
  • Сучасні технології дозволяють створювати дзеркальні вставки, які будуть оригінальним і навіть бездоганним декоративним елементом. Припустимо, завдяки такій незвичній вставці наявний інтер’єр приміщення обов’язково зміниться.

  Як можна зрозуміти, двері зі спеціальними дзеркальними вставками дійсно стають все більш затребуваними і раціональними для установки, але вона повинна проводитися правильно, без найменшої помилки.