Недарма вважається, що клейка стрічка — одне з кращих відкриттів двадцятого століття. Її де тільки не застосовують, але основне завдання — надійна допомога в упаковці товарів. Вибравши скотч пакувальний в вигляді пакувального матеріалу, можна бути впевненим в надійності і якості роботи.

Прозорий расходник найбільш широко відомий. Його можна зустріти всюди. І на полиці в шафі домогосподарки, в школі, офісі, на заводі і в найнесподіваніших місцях. Застосовується він як за прямим призначенням, так і незвичайним чином (при заклеювання вікон, для склеювання поліетиленової плівки парників і в інших місцях).

Як правильно вибрати клейку стрічку

Щоб правильно вибрати расходник, необхідно враховувати його товщину. Від неї залежить міцність і зносостійкість. На маркуванні ролика вказані його основні параметри.

  • За допомогою бобіни 40 мкм, з мінімальним показником міцності, легко пакувати продукцію в гофро-тару, пакети, а також використовувати для господарських потреб.
  • Стрічка більшої товщини (45 мкм) стане в нагоді в таких галузях промисловості, як хімічна, харчова та деяких інших, які виробляють товари невеликого і середнього ваги.
  • Найщільніша, міцна смуга в 50 мікрометрів підходить для упаковки великогабаритних вантажів, навіть тих, які мають велику вагу.
  • Найчастіше, покупець не звертає уваги на такі тонкощі. Тут на виручку прийде менеджер торгово-виробничої компанії ЛЕНТАПАК-ОПТ, який допоможе знайти відповідний зразок. А також надасть інші допоміжні послуги.

    Як робити замовлення на придбання

    Щоб не витрачати час на похід за товаром. Можна замовити його на сайті компанії ЛЕНТАПАК-ОПТ. Це вигідно і швидко. Особливо якщо це оптовий замовлення. Торгово-виробнича компанія працює з оптовими і роздрібними покупцями.

    Прийнятні ціни і гнучкі знижки порадують клієнтів. Досить зайти на сайт інтернет-магазину — https://lentapack.ru і залишити заявку. Менеджери зв’яжуться з Вами і обговорять питання, що цікавлять, порадять і підкажуть. Оформлять доставку та запропонують вигідну форму оплати. Ті, кому зручно, можуть відвідати торговий зал (магазин-склад) в Москві, по вулиці Рябиновая, 32А. Тут представлена ​​продукція ЛЕНТАПАК-ОПТ, в тому числі і скотч пакувальний в широкому асортименті за своїми типоразмерам. Оперативність і відповідальність — це стиль і образ дій цієї компанії. Рекомендуємо!