Сучасна людина прагне зробити власний інтер’єр максимально стильним і затишним, для чого можна скористатися різними аксесуарами і предметами. Дизайнери з усього світу постійно працюють над створенням прикрас і меблів, яка буде радувати своїх власників функціональністю і нестандартним виглядом, що і потрібно для створення по-справжньому унікального оточення. Доповнити інтер’єр можна за допомогою оригінальної підвісної лампи або журнального столика. Подібні елементи створюють тепло всередині приміщення, а також надають йому оригінальне трактування. У той же час покупцям необхідно завжди знати міру, щоб приміщення не виявилося захаращене різними аксесуарами, наскільки б унікальними і яскравими вони не виглядали.

Вибираючи унікальні предмети інтер’єру, варто обов’язково звернути увагу на освітлювальні прилади. Вони неймовірно функціональні, а також можуть відрізнятися індивідуальним дизайном. Яскравим прикладом є світяться сови, виготовлені за проектом дизайнера Маттео Ugolini. Його привабливі світильники мають форму, як настільних ламп, так і бра, що дозволяє кожному покупцеві знайти для себе оптимальне рішення. Коли світла в приміщенні недостатньо, то за справу беруться ці милі сови, а під час світлового дня вони виконують функцію стильного елемента інтер’єру.

Ще одним цікавим рішенням є колоди Brecce, які були створені дизайнером Марко Стефанеллі. Елементи освітлення встановлені безпосередньо в старі колоди, що є ідеальною комбінацією природних форм і матеріалом і сучасних технологій.

Якщо покупець є прихильником функціонального декору, то йому обов’язково варто звернути увагу не журнальний столик-трансформер, для виробництва якого використовується скло і деревина. Конструкція виглядає і відчувається неймовірно легкої та навіть невагомою. Виріб демонструє ідеальну симетрію, а також володіє складним дизайном, який обов’язково приверне увагу гостей. У той же час столик простий в плані сприйняття і зберігає високу функціональність.
Якщо ви без розуму від собак, а також давно шукали незвичайну лампу, то саме час замовити світильник під назвою «Лампа на прізвисько Френк». Така настільна лампа, стилізована під дерев’яного цуценя, стане прикрасою будь-якої робочої зони. Одного погляду на аксесуар досить, щоб підняти власний настрій.