З проблемою комах в будинку доводилося стикатися багатьом: таргани, мурашки і клопи — цілком звичне явище в старих будинках і гуртожитках. Боротьба з шкідниками може тривати роками: вони то зникають, на час перебираючись до сусідів, то знову повертаються. А серед всіх «домашніх» комах найбільше проблем і дискомфорту доставляють, звичайно ж, постільні клопи. Щоб витравити їх, господарі готові на будь-які заходи. На щастя, сучасний асортимент інсектицидних препаратів дуже широкий, і назавжди позбутися від небажаних мешканців будинку цілком можна своїми силами. Одне з найпопулярніших сучасних засобів від клопів — Гет (Get).

зміст:

 • Препарат Гет від клопів: опис;
 • Як використовувати Гет;
 • Де придбати цей засіб і як розпізнати підробку;

Перед застосуванням препарату від клопів Гет

препарат ГетКлопи в будинку — це не тільки неприємно, але ще й небезпечно для здоров’я. Сама присутність цих комах в ліжку вже позбавляє спокою і сну, а їх болючі укуси здатні викликати алергію і переносити захворювання. Тому боротися з клопами необхідно не тільки з міркувань комфорту, але і з точки зору турботи про здоров’я.

Ще кілька десятиліть тому методи по боротьбі з клопами були дуже суворі не тільки по відношенню до комах, а й для самих людей. З квартири доводилося виселятися на кілька днів і чекати, поки отруйні речовини подіють і повністю вивітряться. А іноді меблі, в якій оселилися клопи, взагалі доводилося викидати, оскільки всі заходи виявлялися марними.

Тепер часи, коли токсичні порошки розпорошувалися по всьому будинку, давно позаду. Сьогодні цілком реально провести обробку таким чином, що це не порушить звичний ритм життя мешканців будинку. Гет (Get) — це сучасний інсектицидний препарат, призначений для виведення постільних клопів в житлових приміщеннях. Ефективність засобу Гет від клопів доводять численні позитивні відгуки.

склад

Засіб від клопів Гет випускається у формі суспензії на водній основі. У порівнянні з препаратами на розчинниках Гет більш безпечний, не має неприємного запаху і не надає подразнюючої дії на органи дихання. Основний активний компонент — хлорпирифос 5%.

вивести плями на одязі за допомогою АспіринуХочете заощадити на покупці засобу для виведення плям? Рекомендуємо дізнатися, як вивести плями на одязі за допомогою Аспірину.

Читайте: як прибрати неприємний запах з нових меблів.

Як діє Гет?

Активний компонент препарату укладений в мікрокапсули, які розкриваються протягом певного часу після нанесення. Після розкриття капсул речовина починає діяти, вражаючи нервову систему комах до настання повного паралічу. Отруєний клоп вмирає через кілька годин, а за цей час найчастіше встигає заразити ще кілька особин.

Ефект від розпорошеного в приміщенні препарату зберігається протягом довгого часу — до 6 місяців. Це означає, що проводити процедуру повторно не доведеться. Нове покоління комах, яке може з’явитися через якийсь час, також швидко буде заражено препаратом. Використовувати Гет від клопів просто і зручно: інструкція містить всю необхідну інформацію.

Безпека

Засіб має клас небезпеки III. Це означає, що воно практично безпечно для людей (в тому числі для дітей) і домашніх тварин. Проводити обробку квартири можна без тимчасового виселення. Перебувати в приміщенні відразу після нанесення препарату безпечно для здоров’я. Проте рекомендується використовувати його тільки із засобами захисту, а після процедури на кілька годин залишити приміщення.

Як використовувати Гет?

Гет не відноситься до особливо токсичних препаратів, але все ж в процесі його розпилення бажано використовувати засоби індивідуального захисту — гумові рукавички і маску. Перед тим як починати обробку, необхідно провести в приміщенні вологе прибирання, щоб видалити залишки інших інсектицидів і яйця комах.

В інструкції із застосування Гет від клопів міститься вся необхідна інформація про дозування. Препарат необхідно розвести водою в співвідношенні від 1 до 10 до 1 до 20 (в залежності від того, який тип комах присутня в приміщенні). Для цькування клопів потрібно 50 мл концентрату на 1 літр води. Важливо дотримуватися вказаних пропорцій, інакше обробка може не дати бажаного ефекту.

Щоб розпорошувати розчин було зручніше, його можна залити в пульверизатор. Клопи найчастіше живуть в кімнатах, де люди сплять, багато килимів і м’яких меблів, за відклеївся шпалерами і плінтусами — саме ці області і потрібно обробити в першу чергу.

як застосовувати ГетЗверніть увагу на наступні зони — основні місця проживання клопів:

 • щілини в підлозі, в підлогових і стельових плінтусах;
 • задня сторона меблів (її потрібно відсунути від стін, але не виносити з приміщення);
 • місця відходження шпалер;
 • підвіконня і віконні рами;
 • задня поверхня картин, дзеркал, світильників, гардин і будь-яких елементів декору;
 • периметр розеток.

Важливо: препарат Гет не призначений для обробки м’яких меблів, м’яких іграшок та одягу. М’які меблі потрібно обприскувати їм лише частково: в місцях кріплення оббивки, в складках і на стиках конструкцій.

Для досягнення 100% результату рекомендується ізолювати всі щілини в підлозі і на стелі герметиком. А покривала, штори, подушки та інші текстильні вироби бажано випрати в машинці при температурі не нижче 50 ° С. В ідеалі обробку потрібно провести не тільки у всіх кімнатах квартири, але і в сусідніх приміщеннях. Так що є сенс заздалегідь домовитися з іншими мешканцями будинку і організувати цькування клопів в один день. Навіть якщо в одній з квартир комахи не були помічені, профілактична обробка може «врятувати» житло від раптового нашестя клопів з сусідніх приміщень.

вивести моль в квартиріКорисні поради: як вивести моль в квартирі.

Читайте: як усунути неприємний запах з посудомийної машини.

Дізнайтеся, ніж відмити сажу і кіптяву.

Після того як всі кімнати були оброблені, будинок бажано залишити. Через 8-12 годин можна повертатися. За цей час препарат гарантовано подіє і все, що залишається зробити — провести в будинку вологе прибирання і провітрити кімнати.

Де купити Гет?

де купити Get Гет — це препарат, відомий не тільки людям, які самостійно виводять клопів, але і професійним дезінфекторам. Висока популярність цього товару призвела до того, що сьогодні на ринку можна зустріти підробки. Де купити даний засіб від клопів Гет?

Надійніше всього придбати такий засіб через інтернет, замовивши його на офіційному сайті виробника. У будь-яку точку Росії можна оформити доставку. Також його можна придбати у офіційних представників марки.

При покупці препарату варто звернути увагу на зовнішній вигляд упаковки. Головні ознаки оригінального засобу:

 • пластиковий білий флакон;
 • під кришкою знаходиться мембрана з фольги з фірмовим логотипом;
 • сам засіб являє собою білу густувату рідина, яка має слабкий запах спирту і легкий аромат апельсинів (що стосується підробок, то вони можуть пахнути бензином і іншими розчинниками).

Варто звернути увагу і на назву препарату — оригінальний засіб має в назві тільки одну букву «t» ( «Get» або «Гет»). Не слід плутати його з препаратом «Gett» — це два різних засоби.