Популярний відеохостинг Ютуб дозволяє не тільки переглядати мільйони роликів різної тематики, але і дає можливість заробляти на розміщенні реклами. Для цього потрібно створити свій канал і зробити його затребуваним у користувачів. Але конкуренція зростає з кожним роком, тому набирати передплатників і перегляди стає з кожним днем ​​все складніше. Існують перевірені часом способи, завдяки яким це можна зробити без фінансових витрат або з мінімальним вкладенням коштів.

Методи накрутки передплатників в YouTube від справжніх людей

  • Оптимізація каналу і роликів. Шапка каналу і обкладинки відео повинні бути привабливими для користувача. Необхідно налаштувати опис, заставки, плейлисти, створити трейлер та інше. Обов’язково підібрати і проставити ключові слова (теги), за якими ролики будуть знаходити користувачі в пошуку.
  • Регулярний випуск відео. Для YouTube цей пункт є вкрай важливим. Відеохостинг буде давати трафік на ваш канал тільки в тому випадку, якщо ролики стануть виходити з певною періодичністю (оптимальний варіант 2-3 рази в тиждень).
  • Запуск реклами. Можна попросити інших блогерів за гроші прорекламувати ваш канал. Це дуже ефективний метод, але необхідно буде витратитися.
  • Зовнішній трафік. Розміщуйте посилання на ролики в соціальних мережах, популярних текстових блогах, форумах, E-mail-розсилках.

Купити якісних передплатників на YouTube з гарантією

Практика показує, що цей метод один з найефективніших. На початкових етапах можна купити передплатників YouTube через сервіс https://lowcostsmm.com, які пропонує різні тарифні плани і можливості для блогерів. Є пакети від 50 до 20000 реальних передплатників, що не одпишуть від вашого каналу. Можна вибрати географічне розташування користувачів, що підвищить ефективність просування.

Статистика демонструє, що частина з них стає вашими постійними відвідувачами, які діляться відео з друзями, коментують, ставлять лайки. Але все це справедливо для якісних і цікавих роликів, тому слід продумати сюжет, максимум уваги приділити процесу зйомки і монтажу, оптимізації.

Багато експертів стверджують, що накрутка може негативно позначитися на каналі, привести до санкцій відеохостингу і навіть бану. Але якщо робити все грамотно і поступово, накручувати передплатників Ютуб через перевірені сервіси, ніяких проблем не виникне. Такий підхід буде тільки сприяти зростанню популярності вашого каналу, кількості переглядів, лайків та коментарів, що дозволить почати отримувати солідний пасивний дохід на рекламі.