De’Longhi — це сімейний бізнес, що йде корінням в початок 20 століття. І, як це буває зі старими компаніями, вона почала з чогось зовсім іншого, ніж те, чим вона відома сьогодні. У разі De’Longhi первісної сферою діяльності було виробництво дров’яних печей, за яким послідувало виробництво радіаторів. Вже сьогодні компанія виробляє портативні обігрівачі, кондиціонери та інші подібні пристрої. Тільки в 1980-х роках була представлена ​​перша побутова техніка, а в наступному десятилітті були створені перші кавові машини, з якими сьогодні міцно асоціюється торгова марка De’Longhi.

Квінтесенція аромату в інтенсивному еспресо, ніжний шар пухнастої молочної піни або, може бути, безмежна сила індивідуалізації, щоб розкрити ваші творчі здібності? Все, що ви очікуєте від кавомашини, ви знайдете в реченні De Longhi. Це ідеальний майстер кави в італійському стилі і провідний світовий виробник домашніх кавоварок. В основному це автоматичні кавоварки — натисніть на кнопку, і апарат перемеле зерна, зробить каву і за бажанням додасть тепле вспененное молоко. Пропозиція також включає домашні кавомашини з портафільтр, кавомашини з фільтром, а також капсульні кавомашини, що працюють в системі Nespresso.

Еспресо-машина De’Longhi, що створює кави під високим тиском, стає все більш популярним пристроєм, який успішно замінює традиційні домашні кавоварки. Аромат інтенсивного еспресо або молочного капучино негайно збуджує смакові рецептори. Ви, напевно, не раз хотіли випити будинку ідеально приготовлений «маленький чорний» або ніжний білий кави. Щоб без праці і зайвих витрат насолоджуватися цим напоєм щоранку, вам слід подумати про покупку надійної кавомашини для дому виробництва Делонги. Ця побутова техніка призначена в першу чергу для задоволення ваших індивідуальних переваг і включає опції, які дозволять кожному приготувати свій улюблений сорт кави.

На ринку представлені три основні типи кавоварок під тиском:

  • автоматичні,
  • напівавтоматичні
  • капсульні кавоварки.

Дуже популярні еспресо-машини з кавомолкою і ємністю для молока. Ця комбінація дозволяє створювати різні типи напоїв, такі як латте, капучино, чай і навіть гарячий шоколад, вибираючи напої натисканням кнопки на кольоровому дисплеї. Великою перевагою таких пристроїв є їх простота в експлуатації. На дисплеї відображаються системні повідомлення, що нагадують, наприклад, про необхідність спорожнення контейнера для гущі. Величезна кількість функцій і рецептів стимулює уяву і спонукає вас приготувати і спробувати самий неймовірний кави.

Подробиці і каталог товарів на офіційному сайті виробника кавоварок.