З дрібними летючими мошками стикаються всі, хто вирощує вдома різні рослини.

Рано чи пізно, вони з’являються в будинку, приносячи чимало незручностей своєю присутністю, адже вижити їх з насиджених місць в горщиках з квітами буде досить складно.

Ми розповімо, як позбутися від квіткових мошок і що зробити, щоб вони більше не з’являлися в вашому домі.

Зміст статті:

  • Квіткова мошка і причини її появи
  • Мошки в кольорах — як позбутися народними методами?
  • Агрохімічні засоби проти комах

Квіткова мошка і причини її появи

У кімнатному квітці завелися мошкиПерш за все, не потрібно плутати квіткову і плодову мошку між собою. Остання, як і мурахи в будинку, з’являється в разі наявності будинку грибка і цвілі, гниючої їжі, через залишки їжі і пролитих напоїв на підлозі.

Квіти для плодової мошки не уявляють жодного інтересу. Квіткова мошка, а вірніше її личинки, навпаки, дуже небезпечні для квітів, оскільки харчуються молодими корінням і іншими зеленими частинами рослин.

Важливо: якщо вчасно не виявити її появи і не вжити всіх необхідних заходів щодо позбавлення від комахи, квіти у вашому будинку можуть загинути.

Існує всього дві причини появи цього неприємного «сусіда»:

  • Низькоякісна грунт для рослин, яка вже заражена мошками;
  • Надмірний полив квітів (якщо грунт в горщику постійно вологий, незабаром у вашому будинку точно заведуться мошки).

Нерідко багато хто не звертають увагу на дрібних комах, вважаючи їх поява біля квітів нормальним явищем. Однак, як ми вже сказали, якщо не прибрати мошок, з’являться личинки, які будуть харчуватися корінням рослини. Чи не хочете втратити свою домашню оранжерею? Ми розповімо, що робити, якщо в кімнатному квітці завелися мошки.

Мошки в кольорах — як позбутися народними методами?

Найбільш безпечними для квітів і людей, які проживають в квартирі, є народні методи. Існують різні способи, які допоможуть вам, якщо в квітковому горщику завелися мошки, але ми розповімо про найдієвіші з них.

методи: