У літній період на бампері і інших частинах транспортного засобу часто скупчуються мертві комахи. Вони не тільки надають машині непривабливий вигляд, але і виділяють кислоту, яка може зіпсувати лакофарбове покриття. Чим відмити мух з бампера, і які кошти дозволять найефективніше вирішити цю проблему?

зміст:

  • Як можна відмити бампер від комах?
  • Як відмити мошок з бампера хімічними засобами?
  • Народні засоби
  • важливі моменти

Як якісно відмити бампер від комах?

Очистити машину від шкідників можна за допомогою звичайної води. Намочіть бампер і протріть його круговими рухами намиленої ганчіркою. Якщо мошки не видаляються, спробуйте відтерти поверхню прямими рухами. Процедуру слід проводити дуже акуратно, щоб не пошкодити лакофарбове покриття. У тому випадку, якщо на машині почала стиратися фарба, очистку потрібно припинити.

Як ще можна відмити мух з бампера без використання хімічних засобів? Рясно змочіть поверхню автомобіля теплою водою, накрийте його вологою тканиною і залиште в гаражі на всю ніч. Вранці обробіть забруднену зону мильним розчином і усуньте всіх мошок.

Для того щоб вирішити проблему, можна скористатися послугами спеціальних автомийок, де налиплого комах видаляють під напором пара. Цей спосіб не робить на автомобіль будь-яких хімічних або фізичних впливів і дозволяє ефективно усунути всі забруднення. Після мийки парою не потрібно полірування транспортного засобу, тому не варто побоюватися, що така обробка зашкодить лакофарбове покриття.

Як можна відмити мошок з бампера хімічними препаратами?

мошки на автомобіліІснує безліч хімічних засобів, призначених для видалення з машини шкідників. Такі склади можна купити в будь-якому господарському магазині або автосалоні. Для того щоб очистити поверхню авто, потрібно розпорошити препарат на налиплого комах, а потім видалити їх. При виборі продукції, перевагу краще віддавати засобам, на яких зазначено, що вони мають щадним дією і не псують лакофарбове покриття машини. Пропонуємо ознайомитися з популярними препаратами, призначеними для очищення автомобіля від мошок.

Американський препарат Meguiar’s ефективний при видаленні свіжих слідів комах. До складу засобу входить поліроль, що дозволяє після завершення процедури, додати покриттю глянсову блискучу поверхню. До недоліків складу можна віднести те, що він наноситься нерівномірно.

чистити ковролін Дізнайтеся, як правильно чистити ковролін, щоб видалити з нього навіть найскладніші забруднення.

Які підручні засоби можуть замінити антистатик для одягу і як їх правильно використовувати, ви можете дізнатися тут.

Англійське засіб Turtle Waxi Bug & Tar Remover швидко і якісно видаляє як старі, так і свіжі сліди шкідників. Крім того, воно не залишає механічних пошкоджень на поверхні. Після обробки препаратом, на місці видалення забруднень утворюється гладке поліроване покриття.

Чим ще можна відмити мошок з бампера машини? Російський очищувач KERRY рекомендується використовувати для видалення слідів дрібних мух. Залишки засохлих і жирних комах він очищає не дуже добре, навіть після повторної обробки. Крім того, цей склад має досить сильний різкий запах. До переваг кошти можна віднести те, що воно не залишає пошкоджень на лакофарбовому покритті.

засіб від мошокАмериканський препарат Prestone Bug & Tar Remover ефективно очищає автомобіль від старих і свіжих слідів мошок. Він володіє різким, але не дуже сильним запахом. Його рекомендується застосовувати на вертикальних поверхнях.

Для очищення бампера можна також використовувати мастило WD-40. Універсальний препарат відмінно підходить для видалення мух та інших комах. Нанесіть його на забруднену зону, трохи почекайте, коли він вбереться, а потім змийте разом з мертвими мошками.

народні методи

Харчова сода володіє відмінними очисними властивостями. Як відмити мошок з бампера за допомогою цього засобу?

Інструкція:

  • нанесіть соду на забруднені ділянки;
  • візьміть ганчірку з мікрофібри і протріть поверхню мильним розчином;
  • якщо плями з труднощами видаляються, додайте в розчин невелика кількість соди.

Ще один перевірений народний засіб — харчової оцет. Змішайте його з водою, змочіть в отриманому розчині ганчірку і протріть їй поверхню автомобіля. Через кілька хвилин змийте оцтовий розчин разом з налиплими мошками, а потім видаліть все розлучення за допомогою сухої серветки.

прибрати плями бітуму з кузова автомобіля Дізнайтеся, як прибрати плями бітуму з кузова автомобіля.

Як прати байкова ковдра, читайте тут.

Як вивести бліх у квартирі, ви прочитаєте тут: //o4istote.ru/sovety-po-domu/bloxi-v-kvartire/.

Ефективно позбутися від комах допоможе «Кока-кола». Популярний напій містить в своєму складі вуглекислоту і різні хімічні сполуки, такий склад відмінно підходить для видалення як свіжих, так і старих слідів від мошок. Нанесіть колу на поверхню бампера, а потім помийте його мильним розчином.

Важливо! При використанні «Кока-коли» потрібно дотримуватися обережності, так як вона може пошкодити лакофарбове покриття автомобіля.

Для видалення налиплого мух добре підходить звичайний засіб для миття посуду. Нанесіть склад на поверхню і протирайте її до тих пір, поки не утвориться густа піна. Через кілька хвилин змийте розчин чистою водою.

Як відмити бампер від комах за допомогою автомобільного шампуню? Додайте в воду (1,5 літра) 1 ковпачок засобу. Налийте розчин в розпилювач і нанесіть на оброблювану поверхню. Після утворення густої піни потрібно кілька хвилин почекати, а потім змити шампунь.

важливі нюанси

Слід враховувати, що більшість засобів для чищення ефективно усувають свіжі сліди комах. Старі плями з працею оттираются, крім того кислота, що виділяється шкідниками, може пошкодити лакофарбове покриття, якщо не видалити їх вчасно. Для того щоб зберегти привабливий вигляд автомобіля, приступати до очищення бампера потрібно відразу ж після виявлення проблеми.