Для створення красивого і функціонального інтер’єру застосовуються сучасні оздоблювальні матеріали, різні декоративні елементи, вироби, конструкції.

Кілька цікавих фактів про появу дверей

Однак мало, хто замислювався, як вони з’явилися в принципі. Прабатьком вхідних дверей стали валуни, за допомогою яких закривався прохід в печери на ніч. Потім стали використовуватися шкури тварин, з яких робили завіси. У ті часи люди не думали, та й не знали, що таке інтер’єр. Для них головним було, щоб в печеру не проникали хижаки і холод.

Поява перших дверей, все також пов’язано з Давнім Римом. Тоді купити вхідні двері було межею мрій багатьох жителів. Вони виконувалися за допомогою бронзи і заліза. Таке виконання дійшло і до наших часів. Стародавні двері наводили жах на грішників. І сьогодні хороші металеві конструкції представляють для зловмисників якусь стриманість.

Міжкімнатні двері стали виготовлятися в епоху Відродження. Першими майстрами були італійці. Матеріалом виготовлення виробів була деревина. Дверні конструкції виконувалися з великою кількістю декоративних елементів, а встановлювати їх могли тільки знатні і солідні персони.

Сьогодні дана продукція пропонується в великому асортименті. Міжкімнатні двері виготовляються багатьма виробниками з різних матеріалів. Це дозволяє зробити не просто красивий і функціональний інтер’єр, а унікальний. Дизайн дверей настільки різноманітний, що часто створюються деякі труднощі при виборі продукції. Щоб не помилитися при покупці виробів потрібно дотримуватися деяких правил вибору.

Як правильно вибрати міжкімнатні двері

Міжкімнатні двері — це конструкції, які часто міняти неможливо. Тому, слід вдатися до деяких факторів при виборі вироби.

  • Матеріал виготовлення.
  • Розміри дверного отвору.
  • Особливості конструкції.
  • Зовнішній вигляд повинен гармонійно поєднуватися з заданим стилем.
  • Надійність фурнітури.
  • Вартість.

Якщо враховувати ці параметри, але вибір відбудеться правильним.