Що може зрівнятися з меблями з масиву дерева, з його чарівною фактурою, непередаваними тактильними властивостями, чарівної природностью? Мабуть, пристрасть до великих цільним шматках деревини сидить у нас в генах і підкірці — адже перші предмети обстановки наші предки виготовляли саме з них, тільки вони викликають у нас справжня довіра, вселяють відчуття надійності і викликають віру в їх довговічність.

Звичайно, високоякісний шпон, дерев’яна мозаїка або, наприклад, стебла бамбука повинні і можуть виконувати свої особливі функції при виробництві меблів і використанні в декорі. Але якщо ви хочете створити інтер’єр, вибравши певний стиль, то для ряду напрямків дизайну масив виявиться єдиним варіантом. Повноцінна меблі в стилі прованс або дерев’яна вінтажна меблі можуть бути виготовлені тільки з масиву.

Багато предметів меблів прованс мають на увазі фігурну ручне різьблення, витончені вигнуті контури в дусі французького бароко — очевидно, що деревосодержащіх матеріали на зразок МДФ або ДСП для їх виготовлення не підійдуть. Ефект состаренности, якого домагаються майстра для таких меблів, теж не може бути досягнутий в разі використання інших матеріалів.

Вкрай затребувану в різних стилях вінтажну меблі відрізняє, як правило, грунтовність, добротна тяжкість, а цього можна досягти тільки меблями з масиву.

Широко застосовується в меблів вантажу техніка брашірованіе, спрямована на підкреслення натуральної фактури деревних волокон, також можлива тільки в разі використання дерев’яного масиву.

При виготовленні меблів масив дерева проявляє і свої технічні якості. Він більш стійкий до вологості, тому вам не доведеться турбуватися про створення сприятливого для меблів мікроклімату — замість цього можна зайнятися створення комфорту для самих себе. Є найбільш екологічним матеріалом — це особливо важливо, якщо у вас є маленькі діти, схильні до алергічних реакцій. Дерево краще тримає кріплення, а значить, готові вироби будуть міцніше. Нарешті, масив довговічний сам по собі — ви зможете користуватися меблями з нього протягом усього життя. Саме такі меблі підібрана в салонах LeHome Provence і LeHome Vintage. Назви використовуваних порід дерева заворожує: каучукового дерева, деревина венге, чорне дерево, а також більш звичні дуб, береза, в’яз, тополя і ясен.