Давно не секрет: за кордоном лікування виконують більш якісно і професійно, що значно підвищує шанси на успіх. Одне з головних напрямків медичного туризму — Ізраїль. Ведучий приватний центр, який займається лікуванням в Ізраїлі, — лікарня Ассута.

переваги

Популярність медичного туризму в Ізраїль обумовлена ​​безліччю факторів. Пацієнти ізраїльських клінік отримують цілий комплекс переваг:

  • Приємні ціни. Ізраїльське міністерство охорони здоров’я строго контролює створений ним цінової перелік заходів для діагностики та лікування. Немає ніякої різниці у вартості послуг для місцевих або приїжджих пацієнтів. Якщо брати в розрахунок цифри, то лікування в Ізраїлі обійдеться не дорожче, ніж аналогічна послуга в Москві. В американських і європейських клініках ціни в 2 рази більше.
  • Професіоналізм і досягнення. Все той же міністерство охорони здоров’я жорстко контролює кваліфікацію фахівців, але одночасно вкладає чималі кошти в розвиток медицини. В Ізраїлі домоглися приголомшливих успіхів, особливо в сфері кардіології, онкології і пластичної хірургії.
  • Якість обслуговування. Розвинений медичний туризм задає високу планку. Ізраїльські клініки облаштовані по вищому розряду, а персонал незмінно ввічливий і готовий надати необхідну інформацію.

  • Немає мовного бар’єру. Співробітників в клініку підбирають з урахуванням безлічі критеріїв, включаючи і знання різних іноземних мов. Щорічно з метою лікування Ізраїль відвідують тисячі російських туристів, тому російська мова є одним з найважливіших напрямків.
  • Сприятливі природні умови. Природа Ізраїлю унікальна завдяки знаходженню відразу в п’яти кліматичних зонах. Важливий плюс — мінеральні води і лікувальні грязі.
  • Устаткування та інновації. В ізраїльських клініках користуються тільки новітнім обладнанням, регулярно з’являються інноваційні розробки.
  • Індивідуальний підхід. У клініках Ізраїлю робота з клієнтом починається з його заявки. Фахівці представляють весь перелік послуг, складають приблизний кошторис лікування, за бажанням пацієнта можуть зайнятися придбанням квитків і надати допомогу в отриманні візи. Прибулого клієнта обов’язково зустріне представник клініки, який буде говорити тією ж мовою.

клініки Ассута

Якщо говорити про кращі пропозиції медичних послуг, то забезпечують лікування на совість в Ізраїлі в лікарні Ассута.
Ассута — це кілька лікарень і клінік, розташованих по всьому Ізраїлю. Щорічно послугами Ассута користуються понад мільйон пацієнтів.
Одна з переваг лікування в Ассута — залучення фахівців з високою кваліфікацією в індивідуальному порядку. Якщо конкретному пацієнту знадобився професіонал у певній сфері, то його притягнуть з однією з провідних ізраїльських лікарень.
Клініка Ассута активно використовує різні інновації, в числі яких роботизовані пристрій Да Вінчі, що застосовується в хірургії для лапароскопії. Ця клініка відрізняється багатьма досягненнями, причому на рівні не тільки країни, а й усього світу.
Лікування в Ізраїлі зацікавлює по багатьох параметрах. Поєднання якості, професіоналізму та доступних цін щорічно приваблює мільйони туристів, половину яких складають росіяни.