Вибір на користь металочерепиці пояснюється такими факторами, як простота монтажу, довговічність, високі естетичні якості і відносно низька ціна. Список виробників дуже широкий і вартість металочерепиці варіюється в досить великому діапазоні. Але не кожен листовий метал володіє якісними параметрами. Як же вибрати матеріал хорошої якості?

Чи варто купувати металочерепицю за низькою ціною?

При покупці металочерепиці можна керуватися тільки лише низькою вартістю. Найчастіше дешеві матеріали надходять від невідомих виробників, які не мають досвіду їх виготовлення. У них немає спеціальних лабораторій, які працювали б над поліпшенням якості покрівельних матеріалів.

Купуючи у неперевірених виробників, ви повинні розуміти, що металочерепиця НЕ буде стійка до корозії і знебарвлення. При цьому її довговічність може бути значно менше. Тому давайте не будемо економити на покрівлі. Тим більше що наша компанія пропонує адекватну ціну за м2 металочерепиці. Інвестиції в хороший матеріал заощадять вам в майбутньому на дорогому ремонті.

Покрівельний матеріал з якісної сталі

Якість листового металу визначається типом сталевого сердечника, від якого залежать такі параметри матеріалу, як твердість, пружність і міцність, що призводить до довговічності і герметичності покриття.

Не менш важлива товщина сердечника. Вона повинна вказуватися виробником в декларації експлуатаційних властивостей. Відповідно до діючих стандартів сердечник повинен мати 0,5 мм для листів з покриттям.

Однак слід пам’ятати, що висока якість має коштувати дорого. Тому ми пропонуємо купити металочерепицю від виробника. Використання стали нижче ринкової ціни має викликати ваші сумніви щодо сировинного складу продукту (тому його завжди варто перевірити). Ми пропонуємо тільки якісний продукт.

цинкове покриття

Сталевий сердечник металочерепиці повинен бути захищений від корозії цинковим покриттям. Він повинен бути захищений з обох сторін. Товщина цинкового покриття повинна становити не менше 20 мікрон з кожного боку, що вимагає використання 275 г цинку на 1 м2 сталевого сердечника. Така кількість цинку гарантує, що в місцях різання металочерепиці не утворюються скупчення корозії (за умови, звичайно, що металочерепиця буде розрізана відповідним інструментом).

Додатковий захист покриття

На естетику і функціональність металочерепиці впливає спосіб їх обробки. Вона підвищує стійкість листового металу до механічних пошкоджень, корозії і шкідливому впливу ультрафіолетового випромінювання. Найчастіше покриття виконується із складних поліефірів, які можуть бути, наприклад, збагачені затоплені дуже тверді і міцні керамічні частинки, а також частки оргскла, що дає жорстку і міцну поверхню, зберігаючи м’якість і еластичність.

Кожне з цих покриттів надає покриттю різні функціональні властивості: винятковий захист від ультрафіолетового випромінювання, захист від корозії, викликану, наприклад, надмірної солоністю навколишнього середовища або стійкістю до подряпин. Покриття також мають свої декоративні функції. Також завдяки покриттям листовий метал набуває певний колір, блиск і текстуру.

Замовити металочерепицю від виробника

Перш ніж купувати металочерепицю, варто враховувати, що тип використовуваного покриття і його обробка впливають, наприклад, на кількість кольорів покриття і його ціну. В нашому прайсі ви можете подивитися вартість матеріалів і розрахувати, скільки вам буде потрібно на дах з металочерепиці. Вам необхідно ввести в онлайн-калькулятор потрібні параметри і система сама зробить розрахунок. Ви можете ознайомитися з цінами і купити металочерепицю на сайті https://www.ozinkovka.ru/