На ринку представлений великий вибір кріпильних елементів. Металовироби мають різні властивості і термін експлуатації. Вироби зі звичайної стали згодом піддаються корозії, що знижує міцність і надійність з’єднання. Але є кріплення, на поверхні якого не утворюється іржа протягом усього періоду експлуатації. На http://metiznic.com/ представлений широкий асортимент таких метизів.

Нержавіюча сталь

Нержавійка вважається найякіснішим і доступним матеріалом для виробництва метизів. Крім стандартних залоз і вуглецю вона містить додаткові елементи (молібден, нікель, титан). Для виготовлення кріплення використовується нержавіюча сталь марок А2 і А4. Вироби відрізняються приємним зовнішнім виглядом і хорошими експлуатаційними якостями.

Переваги нержавіючих металовиробів:

  • стійкість до корозії навіть в умовах підвищеної вологості;
  • здатність витримувати високі навантаження без деформації;
  • гігієнічність — кріплення можна використовувати для складання медичного та харчового обладнання;
  • вогнестійкість — в умовах високої температури вироби не плавляться і зберігають форму.

оцинковані вироби

Для виробництва кріплень використовується звичайна вуглецева сталь. Але готові болти, гайки, гвинти, шпильки покриваються шаром цинку. Застосовуються методи гарячого, холодного, гальванічного цинкування. Покриття забезпечує захист від впливу атмосферних факторів та утворення корозії.

Оцинковані металовироби коштують дешевше нержавіючих аналогів, але не поступаються за ступенем стійкості до корозії. Якщо необхідно досягти певних декоративних властивостей, вироби можна пофарбувати. До недоліків можна віднести знос покриття в процесі експлуатації, тому необхідна періодична заміна кріпильних елементів.

латунний кріплення

Латунь представляє сплав міді і цинку, і відрізняється високою міцністю і корозійну стійкість. Матеріал не втрачає пластичність при різкому зниженні температур, і зберігає експлуатаційні властивості.

переваги:

  • стійкість до агресивного середовища (морська вода, кислота);
  • акуратний і естетичний зовнішній вигляд;
  • відсутність намагніченості.

Виробництво латунних виробів менш затратно в порівнянні з кріпленням з нержавіючої сталі. Також матеріал відрізняється хорошими декоративними якостями. Металовироби з латуні затребувані при складанні меблів, предметів інтер’єру та інших конструкцій, в яких з’єднання залишається на увазі.