Кухня грає одну з найважливіших ролей в будь-якому заміському будинку або квартирі. Це функціональне приміщення використовується для зберігання посуду, продуктів, приготування їжі, її прийому, а також для зустрічей з друзями або родичами під час сімейних торжеств. З цієї причини кухню зазвичай доповнюють найбільш функціональними меблями, до вибору якої потрібно ставитися уважно. Меблі можуть бути виготовлена ​​на замовлення або за типовим проектом. Якщо зібрати другий варіант самостійно можливо, то у випадку з кухнею на замовлення потрібен індивідуальний підхід і набагато більше часу.

Якщо вас цікавить професійна збірка кухні, то скористатися нею можна на представленому сайті. Фахівці компанії володіють всім необхідним інструментарієм, щоб впоратися з роботами в повному обсязі. Клієнти можуть бути впевнені в індивідуальному підході і дотриманні термінів роботи, а також вигідними цінами на збірку кухонних меблів.

Послідовність монтажу кухні

Якщо вирішено зібрати меблі самостійно, то потрібно переконатися в наявності деяких необхідних інструментів:

  • рівня;
  • дрилі;
  • перфоратора;
  • Електричного лобзика;
  • Шуруповерта та ін.

Безпосередньо збирання меблів здійснюється з крайнього кута. Якщо меблі зроблена по кутовий схемою, то тут потрібно спочатку зібрати і встановити кутовий модуль. З лінійним комплектом все строго — починати потрібно з краю, де ящик щільно прилягає до кута. Послідовність складання повинна дотримуватися без відступів. Елементи повинні збиратися під час встановлення попередніх. Пам’ятайте, що кухня в зібраному вигляді займає досить багато вільного простору, тому в іншому випадку буде просто неможливо розвернутися. Після складання основи можна переходити до визначення оптимальної глибини установки. Елементи комплекту не повинні щільно прилягати до поверхні стін. По периметру потрібно дотримати зазор, що дозволить згладити нерівності стіни при збірці конструкції.

Монтаж стільниці дозволяє з’єднати всі елементи конструкції в єдину лінійну структуру. Раніше її встановлювали за допомогою шкантів і ПВА, а сьогодні частіше стягують стяжками і фіксують на саморезах, але зустрічаються різні варіанти установки. Всю композицію дуже важливо встановити рівно, що дозволить отримати цілісний набір, врахувавши будь-які кути і височини. Перед монтажем стільниці важливо переконатися в тому, що композиція виставлена ​​правильно.