У сучасної людини є можливість вибирати між пластиковими і дерев’яними рамами, і кожен з варіантів має свої достоїнства. Дерево є натуральним матеріалом, який підтримує вільну циркуляцію повітря, але в той же час схильне до гниття і дії шкідників. Пластик позбавлений цих недоліків, а для підтримки оптимального мікроклімату в приміщенні в конструкції передбачені спеціальні вентиляційні канали. Розглядаючи пластикові вікна, які сьогодні залишаються лідерами за популярністю, варто відзначити, що профіль залишається найскладнішим елементом конструкції, а його якість безпосередньо впливає на конструкцію пластикових вікон.

Купити довговічні і практичні пластикові вікна найпростіше на сайті https://www.oknatrade.ru/companies/pvkh/. Тут до уваги покупців представлені всі надійні компанії, які можуть запропонувати своїм клієнтам широкий вибір віконної продукції. Уточнити ціни, перш ніж замовляти можна за допомогою представленого сервісу.

Критерії вибору якісних вікон

Особливість профілю полягає в певній монтажній глибині, яка відповідає товщині віконної рами. На сьогоднішній день монтажна глибина є систематизованим параметром, який становить від 5.8 до 7 см в залежності від обраної конструкції. У той же час замовити можна і товщий профіль, наприклад, раму в 13 см, яка ідеально підійде для великого склопакета.

При виборі профілю потрібно звертати увагу на кількість камер, які передбачені в профілі. Дана порожнина заповнена повітрям, який залишається кращим теплоізолятором. За кількістю камер вікна ділять на двокамерні, трикамерні, чотирикамерні і так далі. Додатково в камеру може бути встановлений металевий профіль, який виконує армуючу функцію. Збільшення кількості камер дозволяє підвищити теплоізоляційні характеристики конструкції.

Матеріалом виробництва виступає полівінілхлорид, який ідеально підходить для створення пластикового вікна. Профіль може бути виготовлений різними брендами, а до його складу можуть бути внесені спеціальні добавки. Важливо, щоб сировина не містило компонентів, потенційно небезпечних для людини. Про якість складу віконної конструкції свідчать різні сертифікати, з якими клієнтові обов’язково запропонують ознайомитися при їх наявності.