Які тільки комахи не з’являються в нашому домі! Це і таргани, і комарі, і клопи … Всі вони не тільки огидні, але можуть бути і небезпечні, адже деякі комахи призводять до сильного свербіння, викликають алергії, переносячи на своїх лапках і тільце мікроби і різні віруси. Давайте розглянемо, які саме «гості» можуть оселитися в вашому домі.

Читайте в цій статті:

  • Які комахи можуть виявитися в квартирі?
  • Небезпека комах
  • Комахи-шкідники

Комахи в квартирі — види і небезпека

Немає такого місця, в якому б не жили комахи. Ці досить маленькі істоти примудряються тулитися в будь-якому будинку. Навіть якщо ви їх не бачите, це не означає, що їх немає. Просто білі комахи в квартирі настільки маленькі, що недоступні для людського погляду. А деякі з них ще й вміють ховатися.

Важливо знати, що комахи можуть жити не тільки в кутах квартири, але і в продуктах, одязі, білизні. Нерідко при проведенні ремонту зустрічаються лялечки всіляких істот. Вони туляться всюди. Особливе скупчення комах спостерігається в брудних і неприбраних квартирах, оскільки дана середовище проживання для них найбільш сприятлива.

Крім цього варто відзначити, що ідеальним середовищем для розмноження комах в квартирі є і вогкість. Але це не означає, що в найчистіших квартирах не існує комах. Просто там їх набагато менше. Для того, щоб знайти найкращі засоби від комах в квартирі, слід знати види, які найчастіше зустрічаються в квартирі.

За ступенем небезпеки для організму людини вони поділяються на:

  • комах;
  • шкідливих комах в квартирі, які псують харчові продукти.

Щоб зрозуміти, як провести дезінфекцію квартири від комах, спочатку потрібно розібратися, які комахи що представляють і що проти них можна застосовувати.

Корисно знати

клоп в квартирі

Якщо вдома завелися клопи, то пиши-пропало. Ця проблема дуже неприємна, але все ж її можна розв’язати, особливо якщо знати, які засоби застосовувати в боротьбі з клопами. Давайте їх вивчимо більш докладно.

Зібралися приготувати на завтра кашу, але виявили в крупі жучків? Не хвилюйтесь. Ми знаємо, як швидко вирішити цю проблему, не вдаючись до допомоги фахівців.

Кровоссальні комахи і їх небезпека

Найвідоміші кровоссальні — це клопи, воші і блохи. Причин їх появ — безліч. Але не варто думати, що це може бути пов’язано виключно з неохайністю або поганий прибиранням. Ні! Комахи можуть прийти від ваших сусідів, «переїхати» з домашнього вихованця або прийти з вулиці.

Постільні клопи

дезінсекція квартири від комахКлопи — одні з стрибаючих комахи в квартирі. Основними місцями розташування є матраци, щілини в диванах і між плінтусами. Небезпечні постільні клопи тільки для людини, оскільки кусають тільки його. При цьому у людини можлива поява серйозних алергічних захворювань. Найбільш негативним моментом є те, що даних кровосисних не так просто знищити. Так як же боротися з комахами в квартирі? Існує тільки один спосіб: використання таких хімічних засобів, як інсектицидні спреї та аерозолі.

блохи

Блохи — ті комахи, які з’являються від вогкості в квартирі. Вони люблять тулитися в шерсті тварин або в сміттєвих контейнерах (там, де є зіпсовані і гниють продукти). При блошиному укусі у людини виникає свербіж, в результаті якого можуть з’явитися навіть рани. Людина стає нервовим, порушується сон. Блохи важко виводяться.

Для повного їх знищення з квартири необхідно провести комплексну дезінфекцію, яка має на увазі: знищення бліх на тварин, просушку підвальних приміщень, дезінфекцію спеціальними розчинами житлового приміщенні і знищення залишилися личинок. Процес позбавлення від бліх може зайняти не один місяць.

воші

Всім відомі комахи. Основне місце проживання — постільна білизна та волосяна частина голови.

комарі

Ці літаючі комахи в квартирі є «сезонними», оселився в наших квартирах тільки в літню пору року. Квартира — не їхня улюблене місце, вони вважають за краще жити поблизу ставків і лісів. Але і в квартири вони точно будуть залітати — комарів залучає освітлення. Тому повісьте на вікна москітні сітки і використовуйте безпечну для людей і тварин ультразвукову техніку, що відлякує комах.

Поради

миша в квартирі

Крім комах в будинку можуть завестися і миші — вони їдять усе підряд, включаючи книги, меблі, і навіть одяг. Як перемогти цих гризунів? Наша стаття допоможе вам виконати роботи на професійному рівні.

Помітили в кутку велику павутину разом з її господарем — павуком? Не потрібно переживати — восьмилапі волохатого гостя дуже просто вигнати. А тут ви знайдете кошти, які допоможуть вам в боротьбі з «гостем».

Які ще комахи можуть завестися в квартирі?

Крім постільних клопів і бліх нерідко в будинку можна виявити і інших комах-шкідників. Таргани, харчова моль …. Чому вони заводяться і як з ними впоратися? Давайте вивчимо.

таргани

Ці комахи знайомі всім, оскільки є досить частими гостями в будь-якій квартирі. Основне місце проживання — кухня. Вірніше там, де є будь-які харчові відходи. Небезпечні тим, що здатні на своїх маленьких лапках переносити хвороботворні мікроорганізми. Наявність великої кількості тарганів в квартирі говорить про повну антисанітарію в ній або житловому будинку.

Як засіб боротьби від даного виду комах досить підтримувати чистоту в приміщення, протирати підлоги дезінфікуючими засобами, утримувати кухню в ідеальному стані і не ігнорувати хімічні засоби боротьби з тарганами. Головне, реагувати моментально і знищувати тарганів при першому їх появі.

фараонові мурахи

Сама назва говорить про те, що вони самі трудновиводімиє. Живуть колоніями і дуже швидко розмножуються. Можуть навіть влаштувати в квартирі цілий мурашник. Причиною їх виникнення є харчові відходи — комахи люблять ласувати залишками продуктів на кухні.

як боротися з комахами в квартиріЗавдяки своїй організованості мурахи можуть захопити до декількох квартир в будинку. Труднощі зі знищенням фараонових мурах полягають в тому, що ніхто не дасть гарантії, що через кілька днів вони знову не відвідають вашу квартиру. Для їх виведення використовуються ті ж засоби, що і для тарганів.

Багато домогосподарки користуються дуже легким і доступним способом: травлення дихлофосом. Але повірте, через деякий час вони будуть знову на тому ж місці, якщо не вирішити головну причину їх появи — залишки їжі.

мокриці

Любителі таких мокренький місць, як ванна кімната і туалет. За образу життя схожі з тарганами. Для повного позбавлення від них необхідно видалити всілякі витоку і вогкість. Способи виведення аналогічні способом знищення тарганів.

моль

Відноситься до літаючим комахою, що живуть в квартирах. Начебто на вигляд нешкідливі метелики, але здатні знищувати натуральний одяг і килимові вироби. При масовому заселенні квартири міллю можна відразу забути про одяг. Основним місцем проживання є хутряні вироби, стелі, вікна. Слід знати, що сама метелик особливо не шкідлива, небезпеку становлять її личинки.

Важливо: головним призначенням молі є відкладання яєць, Тому необхідно вжити всіх заходів для повного знищення молі.

Сьогодні засоби для знищення молі і її личинок досить популярні на споживчому ринку. Якщо розглядати народні засоби для боротьби з міллю, до них можна віднести будь-які ароматні кошти. Наприклад, невелика гілочка лаванди або ароматне запашне мило з квітковим запахом можуть врятувати вас.

Жуки-кожееди

Чимось нагадують блоху. Псують все підряд в квартирі, починаючи від одягу і закінчуючи їжею. Поїдають навіть отруйні речовини. Зустріти можна де завгодно. Найчастіше це — книги, сміття, білизна. Як позбутися від цих комах в квартирі? Безсумнівно, потрібно використовувати всі можливі засоби побутової хімії. Але перше, що потрібно робити — викиньте всі заражені кожеедов предмети. Крім цього, не слід ігнорувати прибирання в квартирі і періодичну її дезінфекцію.

Тепер ви знаєте, які комахи можуть завестися в квартирі, а значить, можете знайти підходяще засіб в боротьбі з ними. Сподіваємося, ваші дії принесуть успіх! Знаєте інших комах, які можуть оселитися в вашому домі, і навчилися справлятися з ними? Обов’язкове поділіться цією інформацією з нашими читачами.