Клінінг в апартаментах: економно і практично

Апартаменти, як і будь-яке житло, вимагає своєчасного наведення порядку, але в метушні столичного життя знайти час на подібні важливі домашні справи не так легко. Доводиться знаходити вихід і багато його бачать в делегуванні прибирання апартаментів професіоналам — клінінгової компанії, яких в Москві і Підмосков’ї чимало. Але варто пам’ятати, що далеко не всі вони готові запропонувати приємні розцінки, гідні знижки і гнучкі умови. Так команда організації «Ластик» готові прийти на допомогу в боротьбі за чистоту в будь-який зручний для власника час. При цьому взяти на себе обов’язки не тільки щоденної, але і генерального прибирання, а також очищення кімнат після ремонту.

З урахуванням того, що в апартаменті необхідно проявити гнучкість в підході до різних поверхонь, самостійне прибирання кухонної зони, санвузла, балкона може відібрати масу сил і засобів, адже ціна на різні побутові засоби сильно різнитися в магазинах. У вартість комплексного прибирання від клінінгової компанії «Ластик» увійде повноцінна прибирання апартаментів, куди може додатково можна внести:

  • хімчистку меблів, домашнього текстилю, килимових покриттів;
  • миття вікон на кухні, балконі, лоджії;
  • вивезення габаритного сміття — особливо актуально після ремонтних робіт;
  • дезінфекцію санвузлів, прибирання кухні, коридору, кімнат та інше.

Штат компанії акуратний і мотивований на високі результати, при цьому він завжди демонструє акуратність в ставленні до речей клієнтів. Для постійних користувачів діють спеціальні пропозиції, які роблять послугу ще більш економічною і практичною.

Кожен працівник клінінгової компанії, що приїжджає на прибирання апартаментів:

  • має глибокі знання технологічних азів всіх обов’язкових заходів з прибирання;
  • має необхідне оснащення, технічну базу та побутові хімічні засоби для делікатної боротьби з будь-якими забрудненнями;
  • демонструє професійне ставлення до поставлених завдань і прекрасно працює в команді.

Роботи можуть проводитися в нічний час, святкові або вихідні дні. Власник, за бажанням, може спостерігати за тим, що відбувається або бути відсутнім, прибувши в уже чисте житло. Всі кошти гіпоалергенні і не мають згубного впливу на людей або домашніх тварин.

Якщо дана послуга для вас актуальна, то ви завжди можете замовити прибирання в компанії «Ластик», клікнувши по банеру і перейшовши на офіційний портал організації, де можна залишити заявку.

Клінінгова компанія «Ластик»