Доту 2 залишається однією з найпопулярніших ігор сучасності. Щоб новачкові вдалося швидше розібратися в її особливостях, слід звернути увагу на класи героїв, які представлені в грі. Спочатку існувало три основні класи, які представлені ДД, танком і цілителем. Перший клас англійською звучить як Damage dealer. Завдання даних персонажів полягає в тому, щоб забезпечити нанесення максимальної шкоди персонажам противника. Танк виконує функцію поглинання шкоди. Саме він стримує противника, поки ДД завдає шкоди. Цілитель або хилер відновлює здоров’я членів команди. Саме його вмілі дії часто дозволяють взяти верх над супротивником. Координація цих трьох класів і дозволяє в підсумку здобути перемогу. Сьогодні в грі присутній 4 архікласса і кілька допоміжних, про що слід поговорити докладніше.

Якщо ви бажаєте більше дізнатися про проходження за різні класи, то гайди можна знайти на сайті https://rusdota.com. Тут зібрана велика бібліотека статей по Доті 2, що допоможе новачкам розібратися в грі.

Які класи існують сьогодні?

Серед основних класів в грі потрібно виділити Carry. Його представники відрізняються низькими показниками в дебюті партії, але при уважному фарме гравцеві вдається створити дійсно потужного персонажа на більш пізніх етапах. У той же час Carry буде ефективний тільки за умови підтримки з боку інших членів команди на перших етапах поєдинку. Якщо команда буде досить зіграною і робить ставку на перемогу, то на перших парах Carry завжди дадуть можливість добити противника.

Іншим класом в основний лінійці виступає Саппорт, роль якого прихована в назві. У перекладі з англійської це слово означає підтримка, і героєві належить різними способами допомагати своїм товаришам. Саме САППОРТ відповідають за лікування, забезпечують допомогу в убивстві противника і закуповуються витратними матеріалами. З боку роль САППОРТ виглядає не особливо важливою, але досвідчені гравці знають, що без такого персонажа в команді дуже складно взяти верх.

Ще один клас, який буде обов’язковим для будь-якої команди, є Дізейблер. Він дозволяє на час ввести з ладу персонажів супротивника, що дозволяє добити останніх без особи проблем. Залишивши команду противника без підтримки, буде простіше розібрати її героїв, тому роль Дізейблера залишається однією з найважливіших.