Спідниці в складку плісе, ймовірно, не перестануть бути модними. Вони вже є прикладом живої класики в світі одягу. Плісирована спідниця може бути виготовлена ​​як з теплою вовняної тканини, так і з невагомою шовкової. Складки надають жіночому силуету загадковості, легкості. А плісировані класичні спідниці з щільних тканин зроблять вас схожими на милих школярок. Такий образ теж дуже подобається чоловікам.

Але багато жінок не ризикують купувати спідницю з великою кількістю складок, тому що не знають, як гладити плісировані спідницю. І більшість з них виявляються праві в своїх побоюваннях, оскільки випрасувати плісировані спідницю, як правило, буває досить складно. Але жінки ніколи не зупинялися перед труднощами заради краси. Отже, розповімо вам про деякі тонкощі процесу прасування плісированих спідниць.

Як погладити плісировані спідницю: підготовка

Перед тим як погладити спідницю плісе, її потрібно попередньо випрати. З пранням плісированих виробів теж пов’язані деякі складності. Цей процес має кілька своїх особливостей і нюансів. Прати подібні вироби краще руками, тому що велика кількість складок робить їх надзвичайно чутливими до грубої пранні. При звичайно режимі пральної машини, річ може деформуватися, а разом з формою втратити і неповторний шарм.

Також радять безпосередньо перед пранням наметати все складочки. Це потрібно для того, щоб плісе не втратило свою форму під час прання. Наметивать рекомендують по всій довжині складки широкими стібками. Найбільш «примхливими» є місця, які знаходяться ближче до подолу. У цих місцях розліт складки більш широкий і, відповідно, ризик того, що тут вона втратить форму, набагато вище, ніж біля пояса. Близько Подолу стібки повинні бути менш широкими, ніж в середині складки. Не варто занадто сильно затягувати шов стібка — це може привести до небажаної деформації складки в барабані машинки.

Якщо ви все-таки зібралися прати плісировані спідницю в пральній машині, то її необхідно помістити в мішечок для виробів з ніжних тканин і прати, включивши «Делікатний режим» і додавши кондиціонер для білизни. Засоби для кондиціонування одягу допомагають уникнути багатьох проблем під час прасування, спрощуючи її і пом’якшуючи виріб. Якщо чохла для прання одягу немає, можете помістити спідницю в звичайний капронову панчоху і прати в ньому. У такому ж стислому вигляді спідниця повинна і висохнути, інакше складки втратять форму. Якщо ви сильно боїтеся зіпсувати річ — віддайте спідницю в хімчистку, пояснивши фахівцям завдання, адже розгладити плісировані спідницю в домашніх умовах — заняття досить копітка і складна.

Як погладити плісе

розгладити плісеДля того, щоб правильно розгладити плісе, радять звертати увагу безпосередньо на тканину, з якої спідниця зроблена. Виходячи з цього, вибирають і температурний режим праски. Радять гладити плісировані спідницю в злегка вологому стані. При цьому намітку не слід прибирати. Шовкову спідницю плісе гладять досить рідко. У тому, що шовкові тканини, натуральні і штучні, практично не мнуться як раз і полягає їх специфіка. Але якщо вже виникла необхідність, то гладити виріб з шовку потрібно дуже акуратно, тому що ця тканина дуже делікатна і одним необережним рухом ви можете зіпсувати всю річ.

Плісировані вироби з шовкового трикотажу необхідно гладити тільки з вивороту, використовуючи при цьому додатковий шар тканини. Мочити тканину категорично не можна, адже процесу прасування це навряд чи допоможе, а от темні плями на тканині можуть залишитися, це негативно позначиться на всьому зовнішньому вигляді виробу. Прасування плісированою спідниці з звичайного трикотажу буде скоріше нагадувати пропарювання, ніж безпосередньо прасування. Для прасування необхідно використовувати подвійний шар тонкої тканини або ж один шар більш щільною. Будь-які плісировані вироби необхідно гладити тільки через додатковий шар тканини, незалежно від міцності їх початкового матеріалу.

Після прасування намітку, якою були скріплені складки вироби, можна акуратно видалити. Варто також відзначити, що після правильного сушіння плісированого вироби в панчосі або спеціальному мішечку для білизни, прасування може і зовсім не знадобитися. Для того, щоб додати вашій новій спідниці свіжий і дивовижний вид, можна провести наступну процедуру. Вашу недавно куплену спідницю необхідно гарненько струснути, щоб розправити в повітрі все складочки. Хочете зробити спідницю пишною, а самі складки — рівними?

У ванну кімнату, повну пара, повісьте вашу плісировані спідницю, як можна вище. Нехай вона повісить там хвилин 15, після цього також гарненько її струсіть, щоб все пропарені складочки остаточно розправилися.

Ця рада корисний для жінок, які губляться в здогадах, як розгладити плісировані спідницю. Звичайно, якщо у вас є отпариватель, скористайтеся ним. Ефект буде ще краще, ніж від спеки, і буде потрібно набагато менше зусиль.

підводимо підсумки

От і все. Тепер ваша нова річ виглядає просто приголомшливо. Якщо ви не до кінця зрозуміли принцип прасування подібних виробів, у Інтернеті можна знайти відео з теми «Як гладити плісировані спідницю». Там є і зрозуміло показують всі етапи прасування, а також дають різного роду корисні поради, як відпрасувати плісировані спідницю так, щоб вона виглядала як нова навіть після досить тривалого періоду шкарпетки. При належному догляді ваша плісирована спідниця буде зберігати свій первинний вигляд довгий час, радувати своєю легкістю і пишністю. А ви самі будете радувати ваших знайомих своїм прекрасним зовнішнім виглядом, елегантним силуетом і незрівнянним почуттям смаку. Не забувайте, що купувати нові речі кожен сезон лише для того, щоб підкреслити свою неповторність зайве. Досить просто належним чином стежити за речами, наявними в гардеробі.

На завершення пропоную подивитися відео про те, як же створюються на спідницях подібні складки: