На жаль, м’які меблі швидко втрачає презентабельний зовнішній вигляд. Таким чином, будь-який пролився кави або шоколад можуть зіпсувати оббивку, а хімчистка допоможе виправити цю ситуацію. Рекомендуємо звернутися в спеціалізовану компанію https://eco-hyla.ru/uslugi/himchistka/himchistka-myagkoj-mebeli/, де працюють справжні професіонали своєї справи.

Що ще важливо знати?
М’які меблі потрібно чистити мінімум 2 рази на рік. Якщо в будинку є маленькі діти і домашні тварини, чистити такі меблі потрібно частіше. На поверхні меблів частіше з’являються різні плями. В оббивці накопичується пил, в’їдаються бруд, дрібні сухі частинки, пилові кліщі і продукти їх життєдіяльності, що викликають алергію.

Самостійно очистити меблі дуже складно. В результаті чистки своїми силами брудні плями в’їдаються в оббивку сильніше, «розповзаються», стають більш помітними. Неправильна сушка призводить до появи неприємного запаху, позбутися якого дуже непросто. Непоодинокі й випадки освіти потертостей і дірок на оббивці від старанного бажання відтерти в’їлося пляма.

Для очищення меблів краще використовувати професійну техніку. Професійні клінери використовують німецьку техніку HYLA.

Електровибівалка цієї фірми видаляють пил, пилових кліщів і продукти їх життєдіяльності на глибині до 15 см. Таке очищення особливо рекомендується для алергіків.

М’які меблі можна мити засобами побутової хімії. Вони роз’їдають поверхню оббивки, з’являються потертості, матеріал рветься. Плями не видаляються, а лише розмиваються, збільшуючись в розмірах.

Клінери використовують професійні миючі засоби, які очищають в’їдаються плями, які не роз’їдають оббивку, безпечні для здоров’я людини і домашніх тварин. Склад розподіляють по поверхні, забивають щіткою. На завершення засіб разом із забрудненнями видаляється екоавтівки Hyla. Разом з очищенням ця машина просушує меблі і очищає повітря за допомогою водяного сепаратора.

В результаті збирання екосистемою HYLA пил не осідає на поверхнях, на відміну від прибирання звичайним пилососом. Улюбленим диваном можна користуватися через кілька годин після збирання.

Як бачите, краще довірити чищення м’яких меблів професіоналам. Чи не доведеться купувати новий диван, в разі невдалих експериментів з чищенням своїми руками. Заощадите свій час, нерви і гроші.