Асортимент складської техніки постійно розширюється, що дозволяє підібрати модель з оптимальним набором опцій і технічних параметрів для кожного конкретного об’єкта. Електроштабелер успішно користуються під час навантаження і розвантаження товарів. Техніка має спеціальну вилку, яка дозволяє працювати з вантажами різної маси і габаритів, а процес полегшений завдяки електричному приводу. Продумана конструкція виключає загрозу перекидання вантажу завдяки розподілу навантаження. Такий штабелер відрізняється збільшеними розмірами, якщо порівнювати його з гідравлічною технікою, а й здатність по підйому і переміщенню вантажів також зростає.

Якщо вас цікавлять штабелери за вигідними цінами, то придбати їх можна на сайті https://advanta-nn.ru/. Широкий вибір моделей дозволяє знайти штабелер навіть при найсуворіших умовах відбору. Уважні консультанти врахують додаткові побажання замовника і оперативно відправлять техніку за вказаною адресою.

Переваги електричних штабелерів

Вивчаючи переваги різних видів складської техніки, варто приділити пильну увагу електричним моделям штабелеров:

  • Прості в експлуатації і обслуговуванні. Для підтримки роботи техніки досить заряджати акумулятор і регулярно міняти колеса після їх зносу.
  • Компактність. Така техніка підійде для більшості складських площ.
  • Робота з вантажами на різній висоті. Електричний штабелер дозволяє використовувати доступний простір більш ефективно.
  • Техніка відрізняється високою екологічністю. Устаткування для складу має електричний, а не бензиновий мотор, що виключає шкідливі викиди.

Такі штабелери часто можна зустріти на складах, в яких застосована трьохярусна система зберігання вантажів. Фізичні зусилля ля роботи з вантажами не потрібні, тому із завданням впорається навіть новачок або представниці прекрасної статі. Навчання персоналу займає мінімум часу. Купівля електричної складської техніки дозволяє серйозно збільшити вантажообіг на складі, якщо порівнювати його з ручним устаткуванням. Техніка забезпечує транспортування вантажів масою до 2 тонн на висоту не більше 4 метрів. Батарея дозволяє працювати з вантажами протягом двох змін без необхідності в додатковій зарядці. Техніка може транспортувати вантажі по різним видам підлогових покриттів.