Графік прибирання

Перше, що варто зробити для спрощення роботи — це скласти чіткий графік. Він значно заощадить витрачений час і сили. Записи можуть бути трьох видів:

  • Щоденні;
  • щотижневі;
  • Щомісячні.

Перший варіант підійде тим, хто віддає перевагу кожен день прибиратися по чуть-чуть. До роботи, навчання, основних занять або після виділяється невелика кількість часу: 15-20 хвилин, за яке потрібно встигнути протерти пил, вихлопать килим, помити посуд і т.д. При цьому на понеділок записується один тип роботи, на вівторок — другий і так до кінця тижня.

Решта варіанти припускають прибирання протягом години і більше. Раз на місяць можна відсунути всі меблі, промити люстри, витяжки, верхні полиці шаф і ін.

Поширені помилки господинь

З незрозумілої причини домогосподарки іноді не дотримуються інструкції до миючих засобів. Наприклад, зарекомендувало себе Azelit Антіжір засіб https://moishop.by/single-product.html?art=218600 необхідно наносити і змивати в гумових рукавичках. Воно практично повністю видаляє нагар, жир і інші в’їдаються забруднення. Через це ефекту не можна допускати попадання азеліта на шкіру, ніж деякі люди нехтують.

Крім того, потрібно перед використанням будь-якого речовини дізнатися час витримки і область застосування. Так, дрібні, але агресивні гранули чистячого порошку можуть подряпати емальовану поверхню плити або ванною.

Те ж стосується і жорстких металевих губок, які не призначені для чищення глянсовою плитки, антипригарних сковорідок і скляних листів.

необхідні інструменти

У число обов’язкових для прибирання інструментів входять наявні під рукою речі, а також куплені в магазині кошти. До них відноситься продається в Мінську Грасс https://moishop.by/brand.html?id=66 побутова хімія, яка користується попитом через низьку вартості. Це широкий асортимент, представлений миючими рідинами для посуду, підлоги, прання, освіжувачі повітря, ароматизаторами і т.д.

Великий обсяг упаковок, в яких поставляється продукція, забезпечує економічне витрачання і довгий термін використання. Товари повністю безпечні, гіпоалергенні, пройшли суворий контроль якості.

Такі інструменти значно полегшать процес прибирання житлового приміщення. А правильно складений графік і дотримання заходів безпеки допоможуть змінити ставлення до наведення чистоти в кращу сторону.