В інтернет-магазині «Ангстрем» можна підібрати готовий комплект з однаковим виконанням всіх складових або окремі модулі практично під будь-який інтер’єр. Тут ви можете придбати стильні і зручні меблеві гарнітури в кухню, вітальню, передпокій, а також стільці, столи, дивани і м’які куточки.

Завдяки широкому асортименту різноманітних конструкцій і інтуїтивно зрозумілій системі пошуку у кожного покупця є можливість підібрати модель для будь-якого стилю. Меблевий магазин «Ангстрем» регулярно проводить різні акції для своїх покупців і надає знижки. Це робить придбання меблів ще більш вигідним.

Як вибрати меблі для дому?

Правильно підібрана меблі дозволить створити затишну атмосферу і неймовірно перетворити інтер’єр обраної кімнати або всього житла в цілому. При виборі потрібно звернути увагу на:

  • Розміри приміщення. Для оформлення великої кімнати можна вибирати різні меблі в залежності від особистих уподобань. А малогабаритна не дозволить розмістити в себе все, що сподобалися вам предмети. Однак, щоб отримати достатньо місця для зберігання всіх потрібних речей, і максимально розвантажити невелику площу — слід задуматися про меблі, зробленої на замовлення. Такі конструкції розраховуються буквально по міліметру, в залежності від особливостей приміщення. Також можна вибрати багатофункціональні варіанти, наприклад малогабаритні дзеркальні шафи-купе або моделі з вузькими орними дверцями.
  • Стильовий напрям. Стиль, як і розмір кімнати диктує хазяїну свої умови. Деякі напрямки (бароко, ампір) характеризуються прагненням до розкоші, а значить меблі в них завжди масивна з безліччю декоративних елементів. Інші ж — мінімалізм, модерн, хай-тек — навпаки, відрізняються простотою, майже повною відсутністю декору.
  • Колір. Для світлих стін, підлоги, стелі можна купити меблі темних тонів. Для інтер’єру з поверхнями в нейтральних відтінках можна підібрати вироби з яскравою оббивкою, яка буде гармоніювати зі шторами або іншим інтер’єрним текстилем.
  • Якщо говорити про матеріали, то кращий варіант з точки зору довговічності — меблі з натурального дерева. Вироби з нього відрізняються довгим терміном експлуатації. Матеріал повністю безпечний для здоров’я, а меблі з нього виходить завжди унікальною завдяки природній фактурі деревини.

    Вигідне співробітництво забезпечено

    Інтернет-магазин меблів «Ангстрем» гарантує те, що обраний і набутий тут товар буде функціональним, якісним і стильним. Фахівці можуть виготовити для вас меблі будь-якої складності. Вони втілять в життя будь-ескіз і узгодять усі деталі, щоб створити по-справжньому ексклюзивні вироби.