Наука стверджує, що людина може прожити без їжі три тижні. Що стосується води, то більшість не зможе протриматися без неї 3-4 дня! Настає зневоднення. Якщо індивід продовжує дихати, він впадає в шок, стає вегетативним. Іншими словами, вода — це першочергова необхідність. Без неї жива істота просто не може вижити. Однак якість теж має значення, тому безкоштовна доставка води в Москві — одна з найбільш затребуваних послуг.

Пізнавальні факти

У розвинених країнах, де є все, від технологій до розкоші, чиста вода будинки — це так само природно, як свіже повітря на вулиці. Більшість людей навіть не звертає уваги на її фактичну цінність. На жаль, це не відноситься до решти світу. Є ще багато країн, які не мають доступу до джерел чистої води або хоча б рідини, придатної для вживання людиною.

Цікаво! Ось кілька шокуючих фактів, які перевернуть свідомість:

 • Приблизно 2,1 мільярда чоловік у всьому світі як і раніше не мають доступу до джерел безпечної води в своєму будинку.

 • 8,3 мільйона жителів Нью-Йорка (США) зазнали впливу забруднювачів питних ресурсів, включаючи віруси і різні види бактерій.

 • У Непалі 91% населення п’є з джерел, що містять кишкову паличку та фекальні бактерії. Вони можуть викликати небезпечні захворювання, включаючи бактеріальні (шлункові) інфекції.

 • З 2015 року тільки в Індії понад 63 мільйонів чоловік вживали воду з небезпечних джерел.

 • В Африці на південь від Сахари більше половини населення п’є з «джерел». До них відносяться поверхневі води. Це приблизно 102 мільйони людей.

 • У багатьох провінціях Південної Африки питні ресурси можуть повністю бути відсутнім протягом двох днів.

 • Дуже важливо розуміти цінність того, що ми маємо, і не сприятиме подальшому забрудненню навколишнього середовища.

  5 причин, за якими кожен заслуговує мати доступ до гарної воді

  Чи безпечна вода, санітарія та гігієна в будинку не повинні бути привілеєм тільки тих, хто багатий, живе в міських центрах. Це одні з базових вимог для підтримки здоров’я людини. На жаль, хороші водні ресурси як і раніше недоступні для багатьох, залишаться такими на довгі роки.

  Ось п’ять причин, за якими кожному потрібен доступ до води і безпечних умов санітарії у себе вдома:

  1. Забезпечення функціонування організму.

  Вода — це джерело життя номер один. Людське тіло на 60% складається з неї. Людям необхідно вживати достатню кількість рідини для функціонування всіх фізіологічних систем. Крім того, цінний ресурс допомагає підтримувати здоров’я органів, дозволяє крові мати необхідну консистенцію, щоб вільно текти і транспортувати кисень, поживні речовини до кожної клітини тіла.

  2. Профілактика захворювань.

  Якщо люди не можуть пити безпечну воду, це викликає різні хвороби. Такі смертельні захворювання, як холера, черевний тиф і гепатит А, виникають через вживання забрудненої рідини. Уявіть собі ризики, яким піддаються люди, коли єдине, що вони можуть пити, — це вода, яка надходить зі стічних канав і таких забруднених ділянок, як промислові території. Хороший рівень гідратації організму з безпечних джерел необхідний не тільки для захисту від хвороб, але і для підтримки здоров’я.

  3. Допомога в позбавленні від токсичних речовин.

  Свіжа і хороша вода допомагає очистити організм від всіх видів токсинів, незалежно від того, утворюються вони в результаті природних внутрішніх реакцій, надходять із зовнішніх джерел або виникають через вживання забрудненої рідини.

  4. Необхідність для сільського господарства і виробництва продуктів харчування.

  Ми харчуємося не повітря. Коли справа доходить до виробництва продуктів, водні ресурси є важливою складовою. Якщо рослини і зернові живити із забруднених джерел, бактерії і хвороби поширяться на тих, хто їх споживає. Отже, рідина, яка використовується для сільського господарства, повинна бути чистою.

  5. Забезпечення санітарних умов.

  Хороша вода потрібна не тільки для пиття, але і для санітарії. Якщо прати одяг або мити тіло рідиною із заражених джерел, це призведе до появи різних захворювань. Те ж саме і з приготуванням їжі, прибиранням і іншими подібними завданнями, які є невід’ємною частиною нашого життя.

  Якщо ви маєте необмежений доступ до найціннішого ресурсу на Землі, цінуєте це!

  Джерело: сайт vodaplus.ru