Далеко не кожен може підтримувати свій будинок в ідеальному стані і постійно прибирати за собою. У кого-то не вистачає на це часу, у кого-то — бажання. Для цього є клінінгова компанія Клінінг Гуд. Але варто знати кілька Лайфхак, щоб не тільки забратися для чистоти на наступний тиждень, але зробити швидку прибирання перед приходом гостей.

1. Горизонтальні поверхні.

Нагромаджені речі на столі, стільцях і ліжка завжди створюють враження хаосу, безладу, завантаженості приміщення. Навіть якщо в кімнаті немає пилу, все речі, розташовані на горизонтальних поверхнях, будуть невигідно виглядати. Саме тому потрібно намагатися якомога рідше класти щось на столи та стільці. Можна скласти всі в шафи, в тумби і так далі. Нехай там все завалено, проте гість не помітить цього і загальне враження залишиться позитивним.

2. Коробки.

Якщо так виходить, що терміново потрібно скласти кудись речі, то настійно рекомендується використовувати для цього коробки і ящики. Найкраще взяти прозорі пластикові контейнери, що закриваються, щоб можна було їх складати один на одного. Так значно звільниться місце. Коробки можна використовувати як частину інтер’єру або ж наділити їх якимось функціональним значенням. Тільки не забудьте розвантажити їх у вихідні, інакше незабаром в них не залишиться місця!

3. Рушники.

Багато хто не приймається за прибирання з однієї простої причини — збиральний інвентар настільки старий, що його навіть не хочеться брати в руки. Та й полоскання займає багато часу. Тому краще використовувати спеціальні одноразові рушники, губки і рулони, якими можна не тільки протирати все насухо і рятувати щось від вологи, але і натягувати на швабри.

4. Кухня — перш за все.

Зазвичай гостей відразу ведуть в кухню пити чай. Тому доцільно для початку навести порядок тут. Що першим кидається в очі? Звичайно — немитий посуд, заставлений стіл і брудну підлогу. Швиденько приводимо все у порядок — генерали необов’язково, але прибрати все з очей геть потрібно.

5. Побутова хімія.

Ні в якому разі не рекомендується мити підлогу хлоркою, щоб потім нею не дихати. Дорогі матеріали, з яких зроблена підлога, вимагають ретельного догляду за собою і відповідних під матеріал коштів. Вони допоможуть продовжити термін експлуатації і зберегти на максимально довгий час його красу. Однак простий лінолеум або плитку можна помити і звичайним господарським милом — витрачатися на щось дороге немає сенсу.

uborka.jpg

6. Дитяча кімната.

Не потрібно розставляти в дитячій відкриті шафи, полиці і тумби. Адже щоденне вимога наведення порядку ні до чого доброго не приведе, а тільки посіє розбрат в сім’ї і погіршить відносини з дитиною. Щоб таких ситуацій не виникало, рекомендується використовувати закриті ящики для зберігання чого-небудь, які можна легко сховати.

7. Прості звички.

Часто немає бажання відразу за собою мити посуд або включати посудомийну машину. Щоб це трохи відтягнути, потрібно просто скласти її в раковину, залити водою і миючим засобом. Тоді їжа НЕ присохне до фарфору або іншому посуді і з легкістю відмиється навіть на наступний день.

8. Ховаємо одяг.

У кожної людини є такий одяг, яка носиться практично кожен день. Природно, вона трохи забруднюється, тому вже не кладеться в шафу, а просто десь лежить. На підлозі, на стільцях, на ліжку, в кріслах — де завгодно. Щоб такі купи не збиралися, рекомендується закупитися скринею, в який можна складати речі, а потім, коли буде час, прати їх.

9. Свіжість.

Обов’язково потрібно провітрювати кімнати по кілька разів на день. Рекомендується залишати кватирку відкритою після відходу або відразу по приходу відкривати її. Але це в разі хорошої погоди. І тоді будинок буде здаватися набагато чистіше.

10. Відразу ставимо все на місце.

Це, мабуть, головна порада. Якщо ви будете ставити речі відразу ж туди, звідки взяли, то бардак не утворюється. Дістали книгу з полиці — ставте назад, а не на стіл, дитина розкидав іграшки — нехай збере за собою. І так у всьому. Тоді в вашому домі завжди буде порядок.

Є багато Лайфхак з прибирання будинку. Не треба їх все знати, проте декількома все ж рекомендується оперувати.

Читайте більше рад з прибирання на cleaning-good.ru